Dizi

Ubisoft ve Netflix, Assassin’s Creed Dizisini Duyurdu

0

Netflix, oyun serisi Assassin’s Creed‘e dayalı içerik geliştirmek için Ubisoft ile bir anlaşma yaptığını duyurdu. Geliştirilmekte olan ilk serinin destansı, türü esneten bir uyarlama olması planlanıyor. Ubisoft Film & Television’dan Jason Altman ve Danielle Kreinik, Yönetici Yapımcı olarak görev yapacak.

Anlaşmaya göre Netflix ve Ubisoft, animasyon ve anime dizilerinin uyarlamaları için küresel kitlesel çekiciliğe sahip ikonik video oyununun dinamik hikayelerinden yararlanacak. Diğer tarafta dizinin Ezio üçlemesini konu alması bekleniyor.

Ubisoft Film & Television’dan Jason Altman, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada “10 yıldan fazla bir süredir, dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca hayran, Assassin’s Creed markasının ikonik bir franchise haline gelmesine yardımcı oldu. Netflix ile bir Assassin’s Creed dizisi geliştirecek olmaktan heyecan duyuyoruz ve Assassin’s Creed evreninde bir sonraki destanı yazmayı dört gözle bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Netflix Orijinal Dizileri Başkan Yardımcısı Peter Friedlander ise “Ubisoft ile ortak olmaktan ve Assassin’s Creed’in çok sevilen zengin, çok katmanlı hikayesini hayata geçirmekten heyecan duyuyoruz.” ifadeleriyle serinin Netflix’e gelecek olmasından duyduğu mutluluğu aktardı.

Yeni Assassin’s Creed Valhalla Hikaye Videosu Yayınlandı

Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

Mortal Kombat 11 Ultimate – Rambo Oynanış Videosu

Previous article

Watch Dogs: Legion İnceleme

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Dizi