Haberler

Mortal Kombat 11 Ultimate – Rambo Oynanış Videosu

0

Warner Bros. Games ve NetherRealm Studios, aktör Sylvester Stallone’nin sesini ve benzerliğini alan Rambo‘nun bulunduğu yeni bir Mortal Kombat 11 Ultimate oynanış fragmanı yayınladı.

Eski Özel Kuvvetler askeri John J. Rambo, yakın karşılaşmalar için imzası olan hayatta kalma bıçağı ve daha uzun menzilli hedefler için bileşik yay ile donatılmış olarak benzersiz dövüş becerilerini Mortal Kombat evrenine taşıyor. Yakın dövüşte bir uzman olan Rambo, yırtıcı kancaları ile saldırır ve düşmanlarını tahmin ettirmeye çalışarak karşısına çıkan herhangi bir Kombatant’ı alt etmek için acımasız gücü ile birlikte tuzaklar kullanır.

STUDIOCANAL tarafından lisanslanan Rambo, 17 Kasım’da Mortal Kombat 11 Ultimate ve Kombat Pack 2’nin bir parçası olarak yeni bir oynanabilir dövüşçü olarak kadroya katılıyor ve “First Blood”, “Rambo: First Blood Part II” ve “Rambo III”  filmlerinden esinlenilen karakter görünümü çeşitlerini içerecek.

Oyuna sahip olan oyuncular, Kombat Pack 2’yi ön sipariş ederek deneyimlerini yükseltebilirler. Mevcut Mortal Kombat 11 sahipleri ayrıca Kombat Pack 1 veya Mortal Kombat 11: Aftermath Expansion’ı satın alabilirler.

Mortal Kombat 11 Ultimate ve Kombat Pack 2 ön siparişleri, “Dark Web” Noob Saibot, “HCF” (Halt and Catch Fire) Liu Kang ve “Blood Moon” Skarlet dahil olmak üzere üç yeni karakter görünümü varyantı içeren Time Warriors Dış Görünüm Paketini oyun çıkışı sırasında alacak. Mortal Kombat 11 Ultimate, daha önce piyasaya sürülen Mortal Kombat 11 ana oyunu, Kombat Pack 1 ve Mortal Kombat 11: Aftermath Expansion ile birlikte yeni oynanabilir dövüşçüler Rain, Mileena ve Rambo içeren Kombat Pack 2’nin eklenmesiyle sonsuz Mortal Kombat 11 deneyimi sunuyor.

Oyun, PlayStation 5, PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, Xbox Series X | S, Xbox One konsolları, Nintendo Switch, PC ve Stadia’da 17 Kasım’dan itibaren dünya çapında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Ek olarak, MK11 ve MK11 Ultimate sahipleri ve PS4 veya Xbox One’daki yeni alıcılar, oyunlarının PS5 veya Xbox Series X | S sürümlerine ücretsiz yükseltmelere ücretsiz olarak erişebilir.

Kirby Fighters 2 İnceleme

Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  Rainbow Six Siege Cadılar Bayramı Etkinliği: Sugar Fright

  Previous article

  Ubisoft ve Netflix, Assassin’s Creed Dizisini Duyurdu

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.

  More in Haberler