Kültür Sanat

Retro Rally 2017 İle Tarihin Unutulmaz Otomobilleri Karşımızda

0

1960’lardan itibaren ülkemizin ralli tarihine, ilgi çekici etkinlikler ve çarpıcı bir sergi ile ışık tutan Retro Rally 2017 29 Ocak 2017 tarihine kadar Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nde meraklıları ile buluşuyor.

Ece Türkiye Proje Yönetimi tarafından yönetilen Maltepe Park Alışveriş Merkezi, yeni yıla da renkli bir etkinlikle başlayarak, Retro Rally 2017 ile bu sporun geçmişini, hem şampiyon pilotları, hem de efsanevi araçlarını görme şansı sunuyor.

Sergi, Türkiye’de ve uluslar arası arenada yarışmış, şampiyonluklar kazanmış araçlar ile; Mustafa V. Koç, Renç Koçibey, İskender Atakan, Cem Hakko, Hasan Kalaycı, Berç Arhanyan, Cengiz Artam, Kemal Gamgam, Enis Özsaruhan, Volkan Işık, Demir Berberoğlu ve Serdar Bostancı’nın kullandıkları yarış otomobillerini motorsporu severlere sunuyor.

Sergide ayrıca, yarışların afişleri, zaman karneleri, yol notları, şampiyonluk kupaları, pilot tulumları, kaskları, yarış ayakkabıları ve eldivenleri de yer alacak. Sergiyi gezen ziyaretçiler, ünlü pilotların video görüntüleri ve Ralli Sporu tarihçesine ait filmler ile heyecanlı günlere geri dönebilecekler.

Maltepe Park Alışveriş Merkezindeki Retro Rally 2017 etkinliğine katılan ziyaretçiler, kendi pilotluk becerilerini ise alanda kurulan “ralli simülatörü” ile test etme şansı yakalayacak ve eğlenceli bir deneyim yaşayabilecekler.

Geek Dövmeleri

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

1907 Fenerbahçe Derneği’nin Yeni Girişim Alanı eSpor

Previous article

For Honor Kapalı Beta İçeriği Açıklandı

Next article

You may also like