E-Spor

ViewSonic Sponsorluk Çalışmalarına 2 Takımı Birden Ekledi

0

ViewSonic oyuncu monitör gamını genişletirken bir yandan da global olarak eSpor takımlarına yatırım yapmaya devam ediyor.

Uluslararası profesyonel takımlar Spylce ve Epsilon ile sponsorluk anlaşması imzalayarak bir çok farklı alanda oyuncuları desteklemeyi ve oyuncu serisi monitörlerini global olarak daha fazla oyuncuya duyurmayı amaçlıyor.

Yaptıkları sponsorluk anlaşması sonucunda Splyce CEO’su Marty Strenszwilk, ViewSonic monitör sponsorluk anlaşması için çok heyecanlı olduklarını belirttirken, Oyuncularının Avrupa ve Kuzey Amerikada üst seviye liglerde oynadıklarını ve bunun için üst seviye performans sunan monitörlere ihtiyaçları olduğu dile getirdi. “ViewSonic ile yaptığımız anlaşma bizi büyük bir dertten kurtardı ve artık sadece oyunlara ve rakiplerimize odaklanabileceğiz çünkü oyun performansını en üst seviyede alacağız” dedi.

Splyce Kimdir?
Californiya ‘da CSGO ve Kuzey Amerikada Overwatch, Avrupa da ise Berlin’de League of Legends ve Londra’da Call of Duty takımları ile mücadele edecekler.

Diğer taraftan geçen sene ViewSonic sponsorluğunda başarılı bir performans sergilediklerini belirten Epsilon takımının sözcüsü ve CEO’su Greg Champagne, oyun oynarken gösterdikleri performansta ViewSonic monitörlerinin çok net bir katkısı olduğunu ve bunun da oyuncularına yansıdığını söyledi. “Çok hazırlandık, sıkı çalıştık ve monitörün her özelliğinden faydalandık. Bu, başarının en önemli faktörleri arasında yer aldı” dedi.

Epsilon Kimdir?
İsviçre’de CSGO, Avrupa’da League of Legends ve İngiltere’de Call of Duty takımları ile mücadele edecekler.

ViewSonic Global Ürün Grup Başkanı Bonnie Cheng ise “Global olarak e-sport takımları ile yaptığımız sponsorluk anlaşmalarından çok memnunuz ve gençleri cesaretlendirerek bu başarılara imza atmalarına destek olabildiğimiz için çok mutluyuz” dedi. Özellikle geçen sene yeni çıkan oyuncu monitörlerimizin iletişimi konusunda oyuncuların oynadığı kilit rolün önemine dikkat çeken Cheng, “Bu sene genişleyen ürün ailesi ile birlikte monitörlerimizin adını global olarak daha fazla duyurmayı planlıyoruz.” ifadesini de kullandı.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Spotify ve Tinder ile Müzik Zevkleri Buluşuyor

Previous article

MalariaSpot: Bilgisayar Oyunları ile Hastalıkları Teşhis Edin

Next article

You may also like

More in E-Spor