Kültür Sanat

Spotify ve Tinder ile Müzik Zevkleri Buluşuyor

0

Spotify ve Tinder işbirliği ile Tinder profilleri artık kulaklara da hitap edecek! Bundan böyle, Tinder uygulamasında kendinize bir profil şarkısı seçip müzik tercihlerinizi yayınlayabilecek, Spotify üzerinden dinlediğiniz şarkıları, beğendiğiniz sanatçıları paylaşabilecek ve böylelikle sizinle aynı müzik zevkine sahip olan Tinder kullanıcılarını bulabileceksiniz.

Bu yepyeni deneyim ile Spotify hesabınız olsun olmasın, Tinder kullanıcılarının en çok dinledikleri şarkıların bir bölümünü dinleyebilirsiniz. Ancak eğer bir Spotify hesabınız varsa, sizinle aynı sanatçıları dinleyen Tinder kullanıcılarını anında görmeniz mümkün. Sadece müzik tercihleriniz ya da beğendiğiniz sanatçıları değil, sizi tanımlayan, sizin hikayenizi anlatan bir şarkıyı seçip yayınlayabilir ve diğer Tinder kullanıcılarının profil şarkılarını dinleyebilirsiniz.

Herkesin hikayesini anlatan bir şarkı vardır. Yani bazı dönemler, kafanızdan atamadığınız tek bir şarkı olur. Sözlerinin ruhunuzu yansıttığı, o an sizi en iyi anlatan şarkı. Siz değiştikçe o şarkı da değişir ama her zaman içinde bulunduğunuz ruh halini anlatan bir şarkı olur. İşte Spotify, Tinder kullanıcılarına Spotify hesabı olsun olmasın o şarkıyı profillerine ekleme şansı veriyor. Böylece kullanıcıların önce müzik zevkleri buluşuyor!

Kulaklığını tak. Sesi aç. Akışına bırak.

Şarkını paylaş, sesi aç ve ruh eşini bul.

  • Tinder’a Spotify hesabınız ile bağlansanız da bağlanmasanız da önce Spotify’da şarkınızı bulun.
  • Spotify hesabınızı bağlamak için Tinder’daki Profil Ayarları’na girin – ücretsiz birSpotify hesabı almak için App Store ya da Google Play’e girebilirsiniz.
  • Spotify üzerinden, Tinder profilinizde yayınlamak istediğiniz favori sanatçıları seçin.
  • Ve kimin sizinle benzer müzik tercihleri yaptığını anında görün.

 

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Crush Online Açık Betası Başladı

Previous article

ViewSonic Sponsorluk Çalışmalarına 2 Takımı Birden Ekledi

Next article

You may also like