E-Spor

ZOWIE eXTREMESLAND Orta Doğu Bölgesel Elemeleri Başladı

0

ZOWIE eXTREMESLAND CS:GO ASIA OPEN 2019 Turnuvası’nın ikinci ayağı olan Orta Doğu Elemeleri, Orta Doğu bölgesine bağlı 7 ülke’den (Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Kuveyt, Lübnan, Türkiye, Ürdün ve Pakistan) 8 takımın katılımı ile gerçekleşecek.

Calyx tarafından organize edilen ZOWIE eXTREMESLAND CS:GO Asia Open 2019 Orta Doğu Bölgesel Elemeleri Finali 27/28 Eylül tarihlerinde Dubai, Exile Gaming’de gerçekleşecek. 2 gün sürecek ve GSL formatında tek elemeli playofflar ile oynanacak turnuvada Orta Doğu’nun en iyi 8 CS:GO takımı olan NASR Esports, Darkside, Yalla Esports, EZ5, Fraggers, Portal Blue, Divine Vendetta ve Türkiye’yi temsilen Demise Asya finallerine katılma hakkı için mücadele edecekler. Maçlar https://www.twitch.tv/rootthegamer adresinden Özgür “Root” Alagül’ün sunumuyla canlı olarak yayınlanacak.

Turnuva’nın ana sponsorlu olarak BenQ, Orta Doğu Bölgesel Elemelerini XL2546 Espor Monitörleri ile desteklemektedir. Özellikle CS:GO gibi yüksek frame rate gerektiren FPS oyunlarında daha akıcı bir oyun performansı için 240Hz bir standart haline gelmiştir. Fakat bu durumun da ötesinde tescilli DyAc Teknolojisi’ne sahip XL2546, bu özelliği ile oyun içinde hareketli her detayın daha net ve akıcı sunulmasını sağlayarak günümüzde gerçekleşen neredeyse tüm Major CS:GO turnuvalarının tercih ettiği monitör olarak dikkat çekmektedir. 

Hearthstone Tombs of Terror – Khartut’s Tomb Yayında
İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Hearthstone Tombs of Terror – Khartut’s Tomb Yayında

Previous article

BenQ, Yeni Ev Sineması Projektörü W2700 Tanıttı

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in E-Spor