Teknoloji

Kingston’dan İki Yeni SSD: KC600 ve DC450R

0

Kingston Digital Inc., Masa üstü ve disüstü bilgisayarlar için KC600 SATA SSD’yi ve kurumsal veri merkezleri için DC450R SSD’yi piyasaya sürüyor. 2,5” form faktöründe gelen KC600 SATA Rev 3.0 arayüzü ile geriye dönük uyumluluk gösteren KC600 tam kapasitede dahi dikkat çeken bir performans sunuyor. Okuma merkezli uygulama iş yükleri için tasarlanmış; yüksek performanslı, 3D TLC NAND teknolojisine sahip, 6Gbps SATA özellikli Data Center 450R (DC450R SSD ise kurumsal veri merkezleri için ideal bir SSD özelliği taşıyor.

KC600, sunduğu olağanüstü başlatma, ön yükleme ve transfer süreleriyle, fonksiyonel sistem tepkimesi için en iyi hale getirildi. AES-XTS 256-bit donanım tabanlı şifreleme, TCG Opal 2.0 ve eDrive’ın da dahil olduğu tam güvenlik yönetimiyle KC600, kullanıcılara verilerini koruma ve güvence altına alma imkanı sunuyor. 2 TB’a kadar kapasite seçenekleriyle gelecek olan KC600, en yeni 3D TLC NAND teknolojisi ve sırasıyla 550/520MB/s2’ye kadar okuma/yazma hızı vadediyor. Masaüstü ve dizüstünde kolay güncelleme kurulumu için ihtiyaç duyulan tüm araçların da dahil olduğu bir kit ile birlikte satışa sunulacak olan KC600, bağımsız olarak da kullanıcılarla buluşuyor.

DC450R SSD ise veri merkezi sınıfı SSD’ler için bir gereklilik haline gelen olağanüstü I / O ve gecikme öngörülebilirliğine sahip bir performans sunuyor.Kingston’un katı QoS gerekliliklerine göre inşa edilmiş olan DC450R, çok çeşitli iş yükleri için yoğun okuma ve ön belleğe alma performansı sunacak şekilde tasarlanıyor.

Kingston DC450R İçerik Dağıtım Ağları (CDN), son bilgi işlem uygulamaları ve çok çeşitli yazılım tanımlı depolama mimarileri gibi 7/24 kesintisiz çalışma ve güvenilirlik gerektiren iş yükleri için ideal olarak geliştiriliyor.

DC450R, veri merkezlerinin iş yükleri için en uygun maliyetli SSD’yi seçmelerini sağlayan özel odaklı bir özellik kümesi de sunuyor. DC450R sistem üreticilerine ve bulut sağlayıcılarına ürünlerinde, çözümlerinde ve hizmet düzeyi sözleşmelerinde (SLA’lar) sonuç alabilecekleri ve güvenebilecekleri yüksek performanslı ve ekonomik bir SSD standardı sağlıyor.

Kingston Moğol Rallisi Heyecanına Ortak Oluyor
İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Tangle Tower, Nintendo Switch ve PC Platformlarında Çıktı

Previous article

PUBG Sezon 5 Miramar Güncellemeleri ve Survivor Pass: Badlands ile Yayında

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Teknoloji