Teknoloji

Lenovo, Akıllı Telefon Pazarına da Giriş Yapıyor

0

Motorola markası ile akıllı telefon pazarında büyüyen Lenovo, Moto Z ailesinin en yeni ürünlerini yaptığı lansman ile tanıttı. Akıllı telefon dünyasında yeni bir kategoriye öncülük eden Moto Z serisinin son modeli Moto Z Play ve yeni Moto Modların tanıtıldığı toplantıda Lenovo ayrıca sektörde başarılı ve emin adımlarla ilerlediğini vermiş olduğu rakamlar ile açıkladı.

Akıllı telefon kategorisindeki büyümeye Motorola markası ile devam edecek olan Lenovo, bu kategorideki 2017’nin ilk yarıyıl IDC sonuçları değerlendirildiğinde 2016 senesinin aynı dönemine oranla pazar payını %144 oranında arttırırken GFK sonuçlarına bakıldığında ise %80 oranında büyüyerek zincir mağazalar segmentinde pazardaki 3.lüğünü devam ettirdiğini açıkadı. Lenovo’nun kendi kategorisinde tek olan Motorola markalı ürünleri ile önümüzdeki dönemde de başarılı sonuçlar elde edeceği öngörülüyor.

1907 Fenerbahçe Espor Dünya Şampiyonası Elemeleri için Vadiye İniyor

Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

1907 Fenerbahçe Espor Dünya Şampiyonası Elemeleri için Vadiye İniyor

Previous article

Futbol ve Basketbolun Yıldızları Türk Telekom Playstore’da

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Teknoloji