Teknoloji

Microsoft Türkiye’den “Açık Fikirler” Yarışması

0

Türkiye’nin bilişim gücü Microsoft, yaratıcı düşünceyi desteklemeye devam ediyor. Farklı cihazlarda kullanılan tüm farklı yazılım platformlarını desteklemeyi ana hedefi olarak belirleyen Microsoft, Microsoft Türkiye Azure bulut platformunda Android ve iOS mobile uygulama geliştirme yarışması “Açık Fikirler”i hayata geçirdi.

Yarışma ile ilgili değerlendirmede bulunanMicrosoft Türkiye  Bulut ve Rekabet Programları Genel Müdür Yardımcıs Onur Koç,“Microsoft olarak bulut stratejimizin en önemli parçası farklı cihazlarda kullanılan tüm farklı yazılım platformlarını desteklemek. Turkiye’de ve dünyada Microsoft Azure bulut platformu sadece Windows yazılım geliştiricilerin değil, iOS ve Android yazıAzur lım geliştiricilerinde kullandığı bir bulut platform haline geliyor. Bu, Microsoft’un değişen yüzü ve bizim için çok önemli. Bu amaçla düzenlediğimiz bu yarışmaya tüm iOS ve Android geliştiricileri bekliyoruz” dedi.

Uygulama geliştiricilerin 23 Şubat ve 23 Mayıs tarihleri arasında başvurulabildiği yarışmaya katılmak için Android veya iOS platformu kapsamında yazılan veya halihazırda bulunan uygulamanın servislerinin Azure’da host edilmesi gerekiyor.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

ViewSonic’ten 70 İnç 10 Parmak Dokunmatik Kurumsal Ekranlar

Previous article

ANKAmall’da IMAX Salonu Açıldı

Next article

You may also like

More in Teknoloji