Kültür Sanat

ANKAmall’da IMAX Salonu Açıldı

0

Cinemaximum ANKAmall, yenilenme çalışmalarını tamamlayarak misafirleriyle buluştu. En gelişmiş sinema teknolojisine sahip LG IMAX salonunda sinemaseverlerin istekleri doğrultusunda vizyondan kalkan Hobbit: Beş Ordunun Savaşı ve Yıldızlararası filmleri IMAX teknolojisiyle tekrar sinemaseverlerle buluştu.

Ece Türkiye tarafından yönetilen ANKAmall’un sinema alanında yürütülen yenileme çalışmaları tamamlandı. Daha kaliteli hizmet verebilmek için bir süredir renovasyon çalışmaları yapılan Cinemaximum ANKAmall, yepyeni haliyle sinemaseverle buluştu.

Cinemaximum ANKAmall, Ankara’nın ilk ve tek LG IMAX salonuyla bugüne dek yaratılmış “gerçeğe en yakın” 3 boyutlu sinema teknolojisi ile etkileyici bir film deneyimi sunmaktadır.

Cinemaximum’un ANKAmall’da sinema izleyicileriyle buluşturduğu IMAX teknolojisi, gerçek hayattakinden daha büyük kristal niteliğindeki 3 boyutlu görüntüsü ve özel dijital ses sistemi ile standart bir sinema salonunda film izlemekten çok daha üstün bir deneyim yaşatıyor. Sinemaseverlerin kendilerini filmin içinde hissetmelerini sağlayan Cinemaximum ANKAmall LG IMAX salonu, Türkiye’de sayıları toplam 4 olan LG IMAX salonlarından biri olma özelliğini taşıyor.

Hobbit: Beş Ordunun Savaşı ve Yıldızlararası IMAX keyfiyle izlendi

Ankaralı sinemaseverlerin, yenilenme sürecinin başlangıcından bu yana sabırsızlıkla bekledikleri Cinemaximum ANKAmall, IMAX sürpriziyle açıldı.

Yenileme nedeniyle salonun kapalı olduğu sürede vizyona giren filmleri LG IMAX salonunda izlemek isteyen izleyicilerin talepleri doğrultusunda Hobbit: Beş Ordunun Savaşı ve Yıldızlararası filmleri yeniden gösterime girdi. Cinemaximum ANKAmall sineması, renovasyonun ardından biri LG IMAX olmak üzere yenilenen 10 salonu ve geniş fuaye alanıyla ANKAmall ziyaretçilerine sinema keyfi yaşatmaya devam edecek.

Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

Microsoft Türkiye’den “Açık Fikirler” Yarışması

Previous article

F ve Q Klavyeden Sonra E Klavye’miz Oldu

Next article

You may also like