Teknoloji

ViewSonic’ten 70 İnç 10 Parmak Dokunmatik Kurumsal Ekranlar

0

Geniş Format Dokunmatik Kurumsal Ekranlar

ViewSonic yeni ViewBoard serisi (55” CDE5560T, 65” CDE6560T ve 70” CDE7060T), 10 Parmak Çoklu Dokunmatik panele sahip Full HD 1080p geniş format dokunmatik ekranlardan oluşuyor. Bu Geniş Format Ekran Serisi 7H sertliğinde parlama yapmayan yüzeyi, uzun süre kullanımda göz yorgunluğunu azaltan titreşimi önleyen Flicker-Free ve Blue Light Filter teknolojileri ile daha konforlu ve gelişmiş bir görsel deneyim sunuyor. Ekran kalemini saklamak için yeni tasarlanan ön paneldeki mıknatıslı kalemlik ve yuvarlatılmış koruyucu çerçeve, sunum ortamını daha güvenli hale getiriyor.

Önceden yüklenmiş olarak gelen ViewBoard™ Lite not yazılımı ile not ekleyebilmeyi kolaylaştırıyor. Opsiyonel Windows® 8 Professional işletim sistemine sahip PC yuvası (NMP710-P8) ve ViewBoard 2.0 Whiteboard not yazılımı, akıllı sınıf ve toplantı odası uygulamaları için benzersiz bir etkileşim ve ortaklaşa sunum deneyimi sunuyor. Yeni ViewBoard serisi, Mart 2015 ‘ten itibaren Türkiye’de satışa sunulacak.

Süper Dar Çerçeveli Kurumsal Ekranlar

Yeni 55” CDX5552 ile CDX5554 Kurumsal Ekranlar, iki ekran arasında 3,8mm çerçeve mesafesi sunan süper dar çerçeve tasarımına sahip. Full HD 1080p çözünürlük, 500 veya 700 nits ekran parlaklığı ve ViewSonic‘in geliştirdiği özel renk ve görüntüleme teknolojisi SuperClear® ile donatılan bu ekranlar, hem yatay hem de dikey olarak tüm açılardan renk bozulması ya da kaybı olmadan en iyi renk performansını sergiliyor. Video duvarlar (Video Wall) ile müşterilere yönelik mesajlar için güçlü ve benzersiz çözüm sunarak keskin görüntü deneyimi yaşatıyor. CDX serisi birden fazla video girişine (HDMI, DP, DVI-D, VGA, YPbPr, CVBS ve Ses giriş/çıkış), çoklu monitör kullanımı için DisplayPort ve DVI-D çıkışlarına sahip ve IR pass through özelliğini destekliyor. Tüm bu özellikleri ile reklam görüntülemek isteyen işletmeler için mükemmel bir araç haline geliyor. Her iki ekran da (CDX5552 ve CDX5554) Haziran 2015 tarihinden itibaren satışa sunulacak.

ViewSonic ile Userful İşBirliği

ViewSonic, merkezi ve etkileşimli ekran yazılımlarında öncü bir şirket olan Userful Corporation ile kurduğu ortaklığı duyurdu. ViewSonic ile Userful, kurumsal müşterilerine uygun fiyatlı ve bakımı kolay bir dijital ekran çözümü sunuyor.ViewSonic ve Userful, ilk 4K Ağ Destekli Video Duvarı çözümü ile müşterilerine artık 4K video veya 6K HTML5 çözünürlüğüne sahip, 25 adet ekrandan oluşan bir video duvarı destekleyen sistemler sunabilecekler.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Vodafone ve Spotify’da Yılın Müzik Olayı

Previous article

Microsoft Türkiye’den “Açık Fikirler” Yarışması

Next article

You may also like

More in Teknoloji