Teknoloji

MMD, USB-C Dock’lu Philips 346B1C Monitörünü Piyasaya Çıkartıyor

0

MMD, USB-C’ye sahip, 34 inçlik, kavisli UltraWide VA LCD monitörü Philips 346B1C’yi piyasaya çıkartıyor. İşyerindeki üretkenliği, konforlu ve tarz sahibi bir şekilde artırmak için tasarlanan bu model, izleyeni çevreleyen bir VA ekranda quad yüksek çözünürlüklü CrystalClear görüntüler, dahili USB-C kenetleme teknolojisi ve ergonomik konforun yanı sıra çevresel sürdürülebilirliği de garantileyen bir dizi yenilikçi özelliğin ideal bir kombinasyonunu sunuyor. Kısacası, Philips’in 346B1C modeli finans, bankacılık ve diğer B2B sektörlerinde üretkenlik odaklı profesyoneller için gerçekten bütün arananları sağlayan bir çözüm.


Göz alıcı görüntüler, güçlü özellikler:
MMD, USB-C Dock‘lu Philips 346B1C monitörünü piyasaya çıkartıyor

Muhteşem görüntüler
Philips 346B1C, kullanıcılara istisnai bir görüntüleme deneyimi sunmak için tasarlanmış çok sayıda yüksek performans teknolojisi ile donatıldı. CrystalClear, UltraWide QHD 3440 x 1440 piksellik görüntüler, neredeyse ekrandan atlayıp dışarı çıkıyorlar. Lüks genişlikteki 21:9 formatı, aralarında yan yana yapılan karşılaştırmalar, XXL hesap tablosu görüntülemesi, yüksek ayrıntılı CAD-CAM uygulamaları ve daha fazlası gibi sonsuz olasılıklar sunuyor. Ayrıca bölünmüş ekran ve çoklu cihaz üretkenliği kullanıcıların eş zamanlı olarak bir diz üstü bilgisayar ve bir PC gibi çoklu cihazlar üzerinde çalışmasını sağlayan MultiView teknolojisi ve tek bir monitör-tuş takımı-mouse konfigürasyonu kullanarak iki ayrı PC’yi kontrol etmelerini sağlayan MultiClient Entegre KVM anahtar sayesinde mümkün. Üstelik işi eğlence ile karıştırmaktan keyif alanlar için de, bu monitör ayrıca yıldırım hızındaki tepki süresini ve akışkan, yapay olgu içermeyen oynanabilirliği garantileyen Adaptive-Sync teknolojisine sahip.

USB-C Büyüsü
Zamandan tasarruf sağlayacak, zahmetsiz çözümler arayan profesyoneller için, Philips 346B1C’nin harika haberleri var. Ekranda güç teminine sahip dahili bir USB-C dock istasyonu bulunuyor. Bu da, kullanıcıların kolay, tek kablolu kenetleme ve dizüstü bilgisayarları şarj olurken bile yüksek çözünürlüklü video ve süper hızlı veri iletimi için diz üstü bilgisayarın monitöre bağlanabilmesi gibi rahatlık sağlayan bir dizi işlevi kullanabileceği anlamına geliyor.

İleri görüşlü özellikler
Philips 346B1C başında geçirilen her dakika keyifli olmalı. Böyle olması için monitör, konforu daha da artıran geniş yelpazedeki özellikler ile donatıldı. Flicker-free teknolojisi ve LowBlue Modu çalışırken daha iyi bir görselleştirme verirken, EasyRead modu da hoş, kağıttan okur gibi bir okuma deneyimi sunuyor. 180° sağa sola dönebilen, eğilebilen, yüksekliği ayarlanabilir ayak ve VESA montajı optimal ergonomik konforu sağlıyor. Dahili PowerSensor, orada birinin bulunup bulunmadığını tespit edip ona göre ayarlama yapıyor, böylelikle de enerji maliyetlerini %80’e dek düşürebiliyor. Üstelik hepsi bu kadar da değil. Bu monitör ayrıca cıvasız, kurşunsuz, EnergyStar 7.0, RoHS ve TCO sertifikalı. Ayrıca %100 geri dönüştürülebilir malzeme ile ambalajlandı.

Üretkenlik anlamında bir güç merkezi olan Philips 346B1C monitörü, 660 USD tavsiye edilen perakende satış fiyatından Kasım 2019’da piyasada bulunabilecek.

Ghostbusters: The Video Game Remastered İnceleme
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  Nintendo Switch – Overwatch: Legendary Edition Beraberinde Halloween Dehşeti

  Previous article

  Dünyanın En büyük Ücretsiz Deniz Savaşı Oyunu Türkiye’de

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.

  More in Teknoloji