Teknoloji

Razer Blade Pro 17, 120 Hz Ve 4k ile Daha Keskinleşiyor

0

Razer, Razer Blade Pro 17’ye 4K UHD 120Hz ekran özelliğinin geldiğini duyurdu. Ultra hızlı yenileme hızı ile eşleştirilen yeni yüksek çözünürlüklü ekran, Razer Blade Pro 17’yi içerik üreticileri için olduğu gibi oyuncular için de mükemmel kılıyor.

Şaşırtıcı derecede net ve pürüzsüz görseller

Yeni 4K UHD 120Hz modeli, 120Hz hızlı yenileme hızını inanılmaz derecede yüksek bir 4K UHD çözünürlükle birleştiren ilk Razer Blade ürünü oldu. En yeni Intel Core i7-9750H işlemciye, güçlü bir Nvidia GeForce RTX 2080 grafik kartına ve geniş bir 1 TB SSD’ye sahip olan Razer Blade Pro 17 4K, hem oyuncular hem de yaratıcı profesyoneller için mükemmeldir. Adobe RGB alanının %100’ünü kapsıyan ince çerçeveli çarpıcı 4K dokunmatik ekran uzman kullanıcıların taleplerini karşılamak için özel olarak ayarlandı.

Şimdi en yeni donanım ve en son teknoloji ile güncellenen Razer Blade Pro 17, en talepkar yaratıcılar için en güçlü dizüstü bilgisayar çözümü olarak Razer’in #MadeWithBlade programına öncülük ediyor.

Engelsiz Performans

Razer Blade Pro 17, güçlü bileşenleri üst düzey termal yönetim ile birleştirerek, kullanıcılara hem üstün mobil iş istasyonu hem de oyun deneyimi sunar. UHS-III SD Kart okuyucu, Wi-Fi 6, Bluetooth 5, USB-C ve Thunderbolt 3 gibi en yeni bağlantı seçenekleriyle doludur.

Her model; 16 GB DDR4 bellek, cayır cayır yanan bir PCIe SSD ve RAID yapılandırmaları ile daha fazla depolama kapasitesi için ek olarak boş bir m.2 girişine sahiptir. Entegre buhar haznesi soğutma sistemi kullanıcı konforundan ödün vermeden kompakt bir form faktörü ile daha yüksek performans sağlayarak, Razer Blade Pro 17’yi hem güç hem de esneklik arayan profesyoneller için tercih edilen dizüstü bilgisayar yapıyor. 

FİYAT & SATIŞA ÇIKIŞ

3,699.99$ / 3,999.99€

ABD, Çin – Eylül 23, 2019
Birleşik Krallık, Almanya – Q4 2019

Razer Huntsman Tournament Edition Duyuruldu
İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Batman: Arkham Origins Yeni Bir Oyunla Mı Dönüyor?

Previous article

Love Live! School Idol Festival All Stars, İngilizce Çıkışına Kavuşuyor

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Teknoloji