Teknoloji

Razer, Gigantus V2 Fare Matını Duyurdu

0

Razer yaptığı bir duyuru ile Gigantus V2 fare matını duyurdu.

26 Mayıs 2020 tarihinde satışa çıkan Razer Gigantus V2, Razer fare altlığı ailesinin; hız ve kontrol arasında mükemmel denge için daha yüksek sayılı iplik dokuma ile geliştirilmiş bir ön yüzey ile konfor için geliştirilmiş, kaymaz kauçuk arka yüzeye sahip en yeni üyesidir. Team Razer’ın espor atletleri tarafından test edilen Gigantus V2; tam masa kapsamı için büyük bir 3XL de dahil dört farklı boyutta tasarlandı.

Gigantus V2, büyük fare hamlelerini rahatça yaparken aynı anda iyi görünmek için; bir köşesinde havalı, minimal bir Razer arması bulunan şık, tamamen siyah bir kaplamaya sahiptir. Doğru, güvenilir fare kullanımı için dokulu mikro dokuma kumaş yüzeyi ile kaplanmış kalın, yüksek yoğunluklu kauçuk köpük desteği bulunan Gigantus V2’nin boyutlarda aşağıdaki gibi:

 • M (360 x 275 x 3mm)
 • L (450 x 400 x 3mm)
 • XXL (940 x 410 x 4mm)
 • 3XL (1200 x 550 x 4mm)

Oyuncular ayrıca Gigantus V2’lerini, seçtikleri metinler, renkler, desenler ve simgelerle gerçek kişiselleştirmeyi sağlayan Razer Customs aracılığıyla özelleştirebilirler. Sevdikleri oyunlara veya influencerlara olan bağlılıklarını göstermek isteyenler için Razer Customs; Blizzard, Microsoft ve diğer AAA oyun yayıncı ortaklarıyla büyüyen lisanslı baskı koleksiyonunun yanı sıra popüler yayıncı ve espor takımlarının ürünlerini de barındırmakta.

Razer Goliathus Extended Chroma – Quartz Edition İnceleme
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  Captain Tsubasa: Rise of New Champions Çıkış Tarihi Belli Oldu

  Previous article

  Warhammer 40.000, World of Warships Evrenine Geliyor

  Next article

  You may also like

  More in Teknoloji