Teknoloji

Razer Goliathus Yumuşak Fare Matı Gücünü Razer Chroma’dan Alıyor

0

Razer’ın yumuşak fare matı Goliathus da Razer Chroma ailesine katılıp 16.8 milyon kişiselleştirilebilir renk seçeneği ve ışıklandırma efekti özelliklerini edindi.

Razer, yaptığı bir duyuru ile firmanın en çok satılan yumuşak fare matı olan Goliathus’un 16.8 milyon kişiselleştirilebilir renk seçeneği ve ışıklandırma efekti edinen versiyonu Razer Goliathus Chroma’yı tanıttı.

Razer Firefly’ın adımlarını takip eden kendine has fare matı Razer Goliathus Chroma, Razer Chroma ailesine katılan en yeni üye. Daha öncesinde ödüllü Razer DeathAdder Elite oyuncu faresi, BlackWidow Chroma V2 oyuncu klavyesi, Razer Kraken 7.1 V2 oyuncu kulaklığı ve daha pek çok ürünün yer aldığı bu geniş aile Goliathus Chroma ile genişlemeye devam ediyor. Spektrum, nefes gibi önceden hazırlanmış efektlerle gelen Goliathus Chroma dilerseniz Razer’s Synapse 3 (Beta) yazılımı ile istediğiniz bir efekti de yansıtabiliyor.

Tüm hassas ayarlar ve oynanış stillerine uygun şekilde optimize edilmiş olan Goliathus Chroma’nın mikro-dokumalı bezi oyuncuların hızlı manevralarını eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmesini sağlayacak. Alttaki kaymaz tabaka ise matın yerinde sabit kalmasını sağlayacak. Bunun yanında yeni matın içinde dahili kablo tutucu da, oynanış rahatlığını en üst seviyede tutmak için görev yapacak.

Bunun yanında duyuruda matın büyük versiyonu olan Razer Goliathus Chroma Extended da görücüye çıktı. Bütün masaüstünde faresini özgürce kullanmak isteyenlere yönelik olan bu versiyon elbette yine Razer’ın RGB aydınlatması Chroma desteğine sahip. 

Razer, İlk Mobil Espor Takımı “Team Queso” İle Partnerlik Anlaşması İmzaladı
Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

Destiny 2 Mart Güncellemesi (1.1.4) Geldi

Previous article

Call of Duty: WWII İkinci DLC Paketi Görüldü

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Teknoloji