Teknoloji

Vestel, Star Wars Temasını Tasarımın Ötesine Taşıyor

0

Vestel, hasılat rekorları kıran Star Wars serisine özel tasarladığı LED TV ile temayı, tasarımın ötesine taşıyor. Efsane seriye özel 4 farklı değiştirilebilir çerçeve ile sunulan Vestel SAGA 22FA7100 LED TV, Star Wars logosu ile açılıyor, Darth Vader görüntüsü ve kendine özgü nefes sesiyle de kapanarak kullanıcılara farklı bir deneyim yaşatıyor.

 

Star Wars serisinin efsanevi karakterlerini, “Star Wars: Güç Uyanıyor” filmindeki yeni karakterlerle buluşturan Vestel, seriye özel tasarladığı LED TV’yi müşterilerinin beğenisine sundu. Star Wars efektleri ve içerikleri ile zenginleştirilen Vestel SAGA 22FA7100 LED TV ile farklı bir televizyon deneyimi yaşayacak Star Wars hayranları, Darth Vader, Yoda, R2D2, C3PO, StormTrooper ve BobaFett gibi serinin önde gelen karakterlerinin yer aldığı ve kolaylıkla değiştirilebilen dört farklı çerçeve tasarımından istediklerini seçebiliyor.

 

Star Wars logosu ile açılıyor, Darth Vader sesiyle kapanıyor

Vestel Star Wars serisinin en dikkat çeken ürünü olan Vestel SAGA 22FA7100 LED TV,  çerçeve tasarımının yanında ışın kılıcından ilham alınarak  tasarlanan televizyon kumandası ile de Star Wars hayranlarının kalbini çalıyor. Özel tasarımlı kumandasıyla açılan televizyon, kullanıcılarını Star Wars logosuyla karşılarken Darth Vader’ın görüntüsü ve nefes alıp verme sesiyle kapanıyor. Star Wars tasarımlı yeni Vestel TV’ler 999 TL fiyatıyla Vestel satış noktalarında tüketicilerle buluşuyor.

 

Star Wars tasarımı diğer ürünlere de gelecek

Tasarım ve içeriklerle Star Wars temalı ürünlere farklı bir yorum getiren Vestel, LED TV’nin ardından diğer ürünlerinde de efsane seriyi kullanacak. Vestel’in, farklı tasarımlar ve içeriklerle zenginleştireceği küçük ev aletleri, kulaklık ve cep telefonu aksesuarları da yakında Vestel bayilerinde ve yetkili satıcılarda müşteriyle buluşacak.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Rüya Takım SuperMassive

Previous article

Acer Aspire V17 Nitro Black Edition İnceleme

Next article

You may also like

More in Teknoloji