Teknoloji

ViewSonic’ten Profesyonellere Özel Monitör

0

ViewSonic’in SuperClear teknolojisi ile gelen yeni VG2438m monitörü, 24 inçlik ekran boyutu, 1920×1200 çözünürlüğü ve 16:10 görüntü oranıyla tasarım ve mühendislik uygulamaları kullanan grafik tasarımcılar, video düzenleme işiyle uğraşan profesyoneller ve kurumlar için optimum performans sağlıyor.

Dünyaca ünlü görüntüleme teknolojisi ve monitör üreticisi ViewSonic, yüksek çözünürlük kalitesini ergonomik tasarım farkıyla sunan 24 inç’lik VG2438Sm masaüstü monitörünü şirketlerin ve profesyonel kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Tasarım ve mühendislik uygulamaları için ideal

VG2438Sm genişletilmiş 16:10 görüntü oranı ve 1920×1200 çözünürlük ile geniş çalışma alanı sayesinde daha etkili bir görüş alanı sunuyor. Böylece tek bir ekranda birden fazla döküman, web sayfası, tasarım dosyası gibi farklı içerikler açabilirsiniz.

1920×1200 çözünürlüğü ile ViewSonic VG2438Sm monitor, Full HD monitörlerden daha keskin bir görüntü sunarken, dikey kullanımı da mümkün kılmasıyla üretkenlik gerektiren tasarım ve mühendislik uygulamalarına için ideal çözümler üretiyor.

Sahip olduğu Display Port sayesinde hem sesi hem de görüntüyü tek kablodan aktararak en iyi görüntü ve ses kalitesini bir arada sunan VG2438Sm, aynı zamanda tüm multimedya ve video prodüksiyon cihazlarından profesyonel grafik cihazlarına kadar geniş bir bağlantı imkanı sağlıyor. DVI ve VGA bağlantıları ile farklı cihazlara bağlantı imkanı sunan VG2438Sm, ayrıca dört adetUSB3.0 girişi ile çevre birimlerine de kolaylıkla bağlanabiliyor.

ViewSonic’in geliştirdiği yeni teknolojiler olan Flicker-Free (Titreşimsiz) ve Blue Light Filter sayesinde göz yorulmalarının önüne geçen titreşimsiz aydınlatma tasarımı, uzun süre kullanımlarda gözleri koruyor. ViewMode™ özelliği ile gelen “Oyun,” “Sinema,” “Web,” “Metin” and “Mono”modları en uygun renk sıcaklığı ve ekran parlaklığını sunarken, aynı zamanda farklı ekran uygulamaları için mükemmel performans sağlıyor.

Kendi etrafında 360° dönebilen, en üst düzeyde rahatlık ve konforu elde etmeniz için tasarlanan VG2438Sm monitörü, oturduğunuz sandalye ve masanın yüksekliğine göre 100mm aşağı veya yukarı ayarlayabilir ve -5° ~ +37° kadar öne veya arkaya eğebilirsiniz. Bunun yanı sıra çalıştığınız dökümana göre ekranınızı 0 – 90° (Pivot) yatay dikey eksende arasında bir açıda çevirebilir, ekran kartınızın üzerinden gerekli ayarları yaparak görüntünün dik olarak gelmesini de sağlayabilirsiniz.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

HyperX Predator DDR4 Geliyor!

Previous article

PlayStation Plus Bu Hafta Sonu Ücretsiz

Next article

You may also like

More in Teknoloji