Teknoloji

Xbox One İçin Razer Wildcat Geliyor

0

Oyuncu ekipmanlarında dünya lideri olan Razer, PC oyuncuları kadar konsolcuları da düşünerek yeni ürünler geliştirmeye devam ediyor. Razer’ın Xbox One için geliştirdiği yüksek kalite turnuva kumandası Razer Wildcat, Seattle’daki Pax Prime 2015’de duyuruldu. Süper kontrol ve hassasiyet sunan Wildcat, dünyanın dört bir yanından esporcuların ve pro-gamerların önerileri doğrultusunda test edilerek geliştirildi. Razer Wildcat, standart buton dizilişine multi-fonksiyonlu dört buton daha ekledi. Bu ekstra butonlar oyuncuların kolay erişim için kumanda üstündeki istedikleri butonları tekrar bağlamasına imkan veriyor.

Yüksek kaliteli diğer turnuva kumandalarından %25 daha hafif olan Razer Wildcat for Xbox One’ın diğer özellikleri arasında hareket hızını artıran ergonomik şekli ve hızlı kontrol paneli de var.

Razer’ın kurucu ortağı, CEO’su ve Chief Gamer’ı Min-Liang Tan yeni Razer Wildcat için şunları söylüyor: “Razer Wildcat for Xbox One üçüncü jenerasyon Razer Xbox kumandası ve esporcular ile pek çok prototip üzerinde yaptığımız yıllar süren çalışmaların ürünü. Kendi klasmanında en hafif kumanda olması ve yeniden işlev atanabilecek şekilde tasarlanmış ekstra tuşları sayesinde oyunculara müthiş bir üstünlük sağlıyor.”

Razer Wildcat for Xbox One razerzone.com’da ve tüm dünyada Ekim ayında satışa çıkacak. Öngörülen satış fiyatı ise 149.99 dolar (179.99 euro).

Razerzone’daki ürün sayfasına göz atmak isterseniz: http://www.razerzone.com/gaming-controllers/razer-wildcat-xbox-one

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Yeni Nabu PAX Prime’da Tanıtıldı

Previous article

6. Nesil Intel Core ile Tanışın

Next article

You may also like

More in Teknoloji