Teknoloji

Yeni Nabu PAX Prime’da Tanıtıldı

0

Razer tarafından hazırlanan 2,5 dakikalık zombi hayatta kalma rehberi temalı reklam filminin yayınlamasıyla birlikte #LiveSmarter with the Razer Nabu kampanyası da başlamış oldu.

Razer Nabu için çekilen “Five Rules of Zombie Survival”ı izlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=rLTpTcDCecE&feature=youtu.be

Razer’ın kurucu ortağı ve CEO’su Min-Liang Tan, yeni Nabu için şunları söyledi: “Razer Nabu’yu CES 2014’de ilk kez duyurduğumuzda kullanıcılardan hem en beğendikleri özellikler hem de geliştirilmesi gerekenler ile ilgili pek çok öneri aldık. Razer Nabu’yu bu öneriler etrafında yeniden tasarladık, örneğin daha sezgisel kullanıcı deneyimi için butonun yerini değiştirdik. Zombi filmimiz ise, en çok merak edilen ürünlerimizden biri olan Nabu’nun yeniden lansmanını, bunu mümkün kılan hayranlarımızla birlikte eğlenceli bir şekilde kutlamak için yapıldı.”

Razer gelecek nesil giyilebilir teknolojilerini kutlamak için Seattle’daki PAX Prime’da oyunculara 2000 adet limited edition PAX Blue Nabu X dağıttı.

Hem Nabu hem Nabu X her iki cihaz için de kullanılabilir olan yeni uygulama üzerinden pek çok büyük güncellemeye kavuşacak. Yeni uygulama, pek çok özelliğinin yanısıra kullanıcının günlük aktivitelerini ölçerken daha da motive olması için geliştirilmiş temiz bir UI ve gelişmiş takip algoritmasına sahip. Nabu X kullanıcıları bu yeni uygulamanın beta versiyonunu www.razerzone.com/nabu-x adresinden indirebilir.

Eşsiz band-to-band iletişim teknolojisi, Razer Nabu’nun önemli özelliklerinden. Kullanıcılar fitness takip ve akıllı telefon bildirimlerini doğrudan bileklerindeki OLED ekranında görebilecekler. Razer Nabu hakkında daha fazla bilgi almak için:  www.razerzone.com/nabu

Fiyat: $99.99

Çıkış tarihi:

Ön Sipariş – 15 Eylül

Satış – Ekim 2015

 

Ürün Özellikleri:

  • iPhone 5, 5S, 5C, 6 ve Android 4.3 ve üstü cihazlar
  • Pil ömrü: 6 gün

Nabu uygulaması  Google Play Store ve Apple iTunes’dan indirilebilir

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Voidu’nun Kampanyası Büyük İlgi Gördü!

Previous article

Xbox One İçin Razer Wildcat Geliyor

Next article

You may also like

More in Teknoloji