Alışveriş

adidas “Superstar” Zamanın Ötesinde Bir Stil Klasiği

0

adidas Originals Superstar; sahalardan sokaklara ve podyumlara kadar her tarza uyum sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda öne çıkıyor. Kendine güvenen ama asla kibirli olmayan Superstar’ın neredeyse yarım yüzyıldır hayatımızda olmasının bir sebebi var. O, zamanın eskitemediği bir stil klasiği…

adidas Originals, ikon haline gelmiş olan Superstar ayakkabıları yeniden adidas severlerin beğenisine sunmak için dünya genelinde bir kampanya başlatarak 2015 yılında “superstar” olmanın ne anlama geldiğini açıklıyor.

adidas Superstar 1969 yılında ilk defa satışa sunulduğunda, ‘Superstar’ kelimesinin karşılığı netti. Bugün ise, kelimenin anlamı değişikliğe uğramış durumda. adidas Originals bu yıl, Pharrell Williams, David Beckham, Rita Ora ve Damian Lillard’ın yer aldığı kampanya ile superstar olmanın ne olduğunu anlatıyor.

Videoda yer alan ünlülerin her biri, superstar’ın aslında düşündüğünüz şey olmadığını ortaya koyuyor. Pharrell için Superstar olmak: “Sosyal medyada takip edilme, beğeni veya paylaşım sayısı değil”. Rita Ora için ise: “Kırmızı halıda yürümek, röportaj vermek ve fanlara el sallamak değil.”

 

adidas Superstar ayakkabılar sezon boyunca yeni koleksiyonlar ile adidas mağazaları ve shop.adidas.com.tr/superstar satışa sunuluyor.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

MSI’dan Yeni Ürünler

Previous article

Dell’den İşletmeler İçin Sızıntıya Karşı Çözümler

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Alışveriş