Alışveriş

Levi’s’tan Zamansız Ve İkonik Parçalar

0

Her dönem yeni trend ve akımlarla yenilenerek ön planda kalmayı başaran Levi’s’ın ikonik parçaları bu sezona da damgasını vuracak.

Orijinal ve ikonik tasarımıyla dünyanın en çok giyilen Jean’i haline gelen 501 Jean’ler, Western gömlekler ve Trucker ceketler modern kıyafet kurallarını tanımlamaya devam ediyor.

Başkanlardan film yıldızlarına, rock starlarından moda ikonlarına ve sanatçılardan teknoloji öncülerine kadar tarihe ve günümüze damgasını vuran birçok kişinin favorisi Levi’s®Icons’ın kültürel önemi, giyen kişiler tarafından tanımlanıyor.

İkonik 501 Jean’ler…

Levi’s 501 Jean’ler bu sezon,California’nın VeniceBeach ve Yosemite Vadisinden ilham alınarak tasarlandı. Sonbahar 2014 koleksiyonunda bulunan  eskitme, yama ve dikişli parçalardan oluşan yeni 501 Jean’ler, kesikli bitirmeler, askeri fitilli kumaşlar, yamanarak tamir edilmiş hissi veren parçalardan oluşuyor.

Trucker ceketler…

Yosemite temasından ilham alınarak tasarlanan Levi’s®SherpaTrucker ceketler, imitasyon kürk yakaları ve suyu iten kadife kumaşları ile ön plana çıkıyor.

Balıksırtı kordonun yanı sıra altın kahve ve siyah renk alternatifleriyle her daim şıklık vaat edenLevi’s®SherpaTrucker’lar, yumuşak, sweatshirt-stili yünlü ve denim kumaşlarla 90’ların VeniceBeach temasını yansıtıyor. Her yaşa ve tarza hitap eden, gerçek bir Levi’s® klasiği olan truckerceketlerindenim modelleri;eskitilmiş ve yamalı özel tasarımı,ve işlevselleştirilmiş özel teknolojisi ile dikkat çekiyor.

Western Gömlekler…

Levi’s®Sonbahar 2014 Erkek koleksiyonunda yer alan Western Gömlekler, güncellenen silueti ile erkeklerin sonbaharda favorisi olacak. Western Gömlekleri, efsane Levi’s® 501® Jean’lerle, trucker ceketlerle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.Özgün kesimler, gri ve siyah tonlar ve incelikli baskılarla bezenen denim ve şambre kumaşlar, Sonbahar 2014 erkek Western gömleğini tanımlayan temel unsurlar arasında yer alıyor. Yamalarla ve eskitilmiş görünümü ile dikkat çeken Western gömlekler stili ile fark yaratıyor.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Clio Ailesi Yeni Clio GT Line İle Genişliyor

Previous article

Kunduz Ormanlarında Offroad Heyecanı

Next article

You may also like

More in Alışveriş