Alışveriş

Rita Ora’dan yeni adidas Originals Koleksiyonu

0

adidas Originals İlkbahar / Yaz 2015 sezonunda bir kez daha yükselen yıldız; oyuncu, stil ikonu ve müzisyen Rita Ora ile işbirliği yapıyor.

adidas Originals için hazırladığı yeni koleksiyonda yaşam tarzını yansıtan Rita Ora; güçlü duruşunu ve enerjisini, benzersiz yaratıcılığı ile birleştiriyor. Dört gizemli seriden oluşan koleksiyon, adidas Originals’ın savunduğu yaratıcı cesur ruhu yansıtıyor.

adidas Originals’ın en sevilen klasik siluetlerine yenilikler getiren Rita Ora, yeni sezonu cesaretle karşılıyor. Tekstil, aksesuar ve ayakkabılardan oluşan koleksiyonda özel baskılar, parlak renkli şeritler, trend kumaşlar ve kesimler öne çıkıyor; her bir parça Rita Ora’nın stilinin ve tutkusunun izlerini taşıyor.

#unstoppable #adidasOriginals by #ritaora

adidas Originals İlkbahar/Yaz 2015 Rita Ora koleksiyonu adidas mağazaları ve http://shop.adidas.com.tr adresinde adidas severlerin beğenisine sunuluyor.

Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

Bahar Kredi Kampanyası ile Oyununuza Renk Katın!

Previous article

Beşiktaş Şampiyonluk Ligi’nde Fırtına Gibi Esti

Next article

You may also like

More in Alışveriş