Yaşam

Becel ‘Kalbini Sev’ Uygulaması ile Harekete Var Mısın?

0

40 yılı aşkın bir süredir kalp sağlığı konusunda aktif bir rol üstlenen Becel, tüketicileri sağlıklı yaşama yönlendirmek amacıyla akıllı telefonlara yönelik ‘Kalbini Sev’ uygulamasını geliştirdi.

Aktif yaşam ile ilgili temel bilgileri tek bir uygulamada toplayan ‘Kalbini Sev’ ile kullanıcılar keyifli parkurlar arasından dilediklerini seçip kendilerine her seferinde farklı rotalar belirleyerek sporu daha keyifli hale getirebiliyor. Uygulama üzerinden yürüdükleri/koştukları mesafeyi ve yaktıkları kalorileri de takip edebilen kullanıcılar, farklı parkur alternatiflerini mesafe ve kazanacakları kalp sayısı gibi detaylarıyla birlikte görüntüleyebiliyor. Kullanıcılar ayrıca, güncellenen onlarca kalp dostu tarif üzerinden, harcadıkları kaloriye göre tarif önerilerine ulaşabiliyor.

‘Kalbini Sev’ uygulamasını indiren kullanıcılar attıkları her adımda Becel kalpleri de topluyor.  Yürünen veya koşulan her kilometre için 50 kalp biriktiren uygulama ile 5 bin kalbe ulaşan ilk 3000 şanslı kullanıcı bir çift Nike yürüyüş ayakkabısının sahibi oluyor.

 

Becel ‘Kalbini Sev’ uygulaması App Store’dan ve Google Play’den ücretsiz olarak indirilebiliyor.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

World of Warships Takım Savaşlarını Sunar

Previous article

AMD Dizüstü Bilgisayarlara İlgi Artıyor

Next article

You may also like

More in Yaşam