Haberler

World of Warships Takım Savaşlarını Sunar

0

Wargaming bugün itibariyle yaptığı açıklamayla World of Warships’in 0.5.3 güncellemesiyle birlikte “”Takım Savaşları”nın oyuna ekleneceğini duyurdu. Bu yeni savaş seçeneği hesap seviyesi 12 ile üzeri olan oyunculara açılacak ve kaptanlara diledikleri oyuncularla takımlar oluşturup düşmanlarıyla çarpışma fırsatı verecek.

World of Warships’in kıran kırana deniz savaşlarını bir üst seviyeye taşıyacak olan Takım Savaşları, 7’şerlik ekiplerin belirli seviyedeki gemilerle çarpışmasına sahne olacak. Oyuncular takımlarında yedekler de dahil olmak üzere toplam 10 oyuncuyla savaşa girebilecekler. Bu yeni sistemde World of Warships tutkunları aynı anda 3 takımda birden yer alma fırsatına sahipler. Böylece katılabilecekleri Takım Savaşları’nın sonu gelmeyecek.

Altı çizilmesi gereken önemli noktalardan birinin de Takım Savaşları seçeneğinin sadece akşam belirli saatler arasında açılmasının hedeflenmesi. Wargaming yetkilileri bunun en önemli nedeninin Takım Savaşı yapmak isteyen oyuncuları bir araya getiren özel bir saat dilimi olması, dolayısıyla da oyuncuların çarpışacak takım bulmakta güçlük çekmemeleri olduğunu belirtiyor.

World of Warships Geliştirme Direktörü Danny Volkov konuyla ilgili şu sözleri sarf etti, “Oyuncular geliştirme sürecinin başından beri kendilerine takımlar için farklı etkileşim ve oynanış çeşitleri sunmamızı istiyorlar. Takım Savaşları ile onların geribildirimlerini göz önünde bulunduruyor ve oyunseverlere seçtikleri arkadaşlarıyla bir araya gelip başka takımlarla kapışma fırsatı veriyoruz.”

Takım savaşlarıyla ilgili daha detaylı bilgiyi aşağıdaki linkte yer alan World of Warships Geliştirici Günlüklerinin son videosunda bulabilirsiniz:

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Alman İzci Tankları, World of Tanks Blitz 2.6 Güncellemesinde!

Previous article

Becel ‘Kalbini Sev’ Uygulaması ile Harekete Var Mısın?

Next article

You may also like

More in Haberler