Yaşam

Starbucks Baharı Yeni Lezzetleri Peru Kahvesiyle Karşılıyor

0

Starbucks, dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden hazırladığı içecekleriyle bu bahar da misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatıyor. Starbucks’ın yeni dönem kahveleri Maple ve Hazelnut Macchiato, baristaların usta elleriyle hazırlanmış kadifemsi süt ve espresso’nun tadına doyulmaz katmanlarıyla sunuluyor.

Macchiato lezzetlerinden hangisi size göre?

Starbucks baristaları, macchiato’ları hazırlarken öncelikle vanilya şurubu ve espressoyu buharda ısıtılmış sütle buluşturuyor. Daha sonra zengin, yoğun ve kadifemsi süt köpüğünün üzerine ızgara deseni verilerek eklenen Maple ve Hazelnut aromalı soslarla Macchiato’ları tamamlayarak kahve severlerin beğenisine sunuyor.

Starbucks, yeni Maple ve Hazelnut Macchiato’ları menüsüne ekleyerek Macchiato seçeneklerini zenginleştiriyor. Menünün klasikleşen lezzeti Caramel Macchiato da Starbucks mağazalarında kahve tutkunlarına eşsiz bir deneyim yaşatmaya devam ediyor.

Starbucks’ın yeni tek kökenli kahvesi: Peru

Starbucks’ta bu sezon yine Latin Amerika rüzgârları esiyor. Bitkisel aroması ve badem tadıyla yumuşak bir içim sunan tek kökenli kahvesi Peru’yu kahve severlerle buluşturan Starbucks, her zamanki gibi farklı bir kahve deneyimi yaşamak isteyenlerin tercihi olacak.

Starbucks’ın yeni tek kökenli kahvesi ‘Peru’, İnka İmparatorluğu’nun kalbi sayılan Cusco bölgesindeki verimli arazilerde yetişen kahve çekirdeklerinden üretiliyor. Dengeli aromasıyla özellikle latte ve flat white içeceklerine farklı bir lezzet katan Peru, fındık ve çikolata tatlarıyla benzersiz bir uyum yakalıyor. Peru’nun kültürel mirasını da vurgulayan kahvenin paketinin üzerinde Peru’nun milli kuşu Rupicola Peruviana yer alıyor.

Starbucks’ta farklı bir macchiato deneyimi için Maple, Hazelnut ve Caramel Macchiato’yu Origin Espresso Peru ile kişiselleştirebilir, farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Canon, EOS 750D ve EOS 760D’yi Tanıttı

Previous article

Oyun Sektöründe Staj İmkanı!

Next article

You may also like

More in Yaşam