Haberler

Oyun Sektöründe Staj İmkanı!

0
Oyun geliştirme sektöründe yer almaya gönüllü veya henüz kararını verememiş olan, sektörde neler olup bitiyor öğrenmek isteyen öğrenciler için staj başvuru dönemi başladı!
Türkiye’nin önde gelen oyun geliştirici şirketlerinin üyeleri arasında bulunduğu Dijital Oyun Geliştiricileri Derneği’nin (DOGED) geçtiğimiz haftalarda yayına aldığı Geliştirici Portalı’nda derneğimize üye olan ya da olmayan şirketlerin staj ilanlarına ulaşabilir, size uygun olduğunu düşündüğünüz ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz.
DOGED Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ufuk Şahin konuyla ilgili, “Üniversite öğrencilerinin staj dönemlerinin yaklaştığı bu günlerde sıkça staj başvuruları alıyoruz. Şu an ekiplerimizde yer alan bir çok arkadaşımızın ilk etapta aramıza staj amaçlı katıldıkları ve daha sonra bizimle çalışmaya devam ettikleri düşünüldüğünde stajların ne kadar önemli oldukları ortaya çıkıyor. Staj başvurusu yapan arkadaşlarımızın bu anlamda yaşadıkları problemleri en aza indirgemek için Geliştirici Portalımızda staj ilanlarına özel bir bölüm oluşturduk.” şeklinde konuştu.
Staj ilanlarına gelistirici.doged.org/ilan-turu/staj/ adresinden ulaşmak mümkün. Başvurunuzu portalda geliştirici profilinizi oluşturarak veya LinkedIn profiliniz aracılığıyla doğrudan gerçekleştirebilirsiniz.
İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Starbucks Baharı Yeni Lezzetleri Peru Kahvesiyle Karşılıyor

Previous article

Mobile World Congress 2015’in En Çok Aranan Akıllı Telefonları

Next article

You may also like

More in Haberler