Gamescom 2019

HyperX, Gamescom’da Cloud Alpha S Oyuncu Kulaklığını Tanıttı

0

Kingston Technology Company Inc.’in oyunculara yönelik bölümü olan HyperX Gamescom’da HyperX Cloud Alpha S oyuncu kulaklığını tanıttı. Oyuncu kulaklığı serisinin bu yeni üyesinde üç seviyeye sahip bas ayarı sürgüsü ve dinleyiciyi oyun atmosferinin içine sokan özel HyperX sanal 7.1 çevresel ses özelliği bulunuyor.

Cloud Alpha S, oyun içi sesleri inanılmaz frekans aralığı, ton ve tını ile hassas bir şekilde sunmak için çift odacık teknolojisinden yararlanıyor.Cloud Alpha S, sahip olduğu çift odacık sayesinde bas sesleri orta ve yüksek frekanslı seslerden ayırarak oyunları, müzikleri ve filmleri etkileyici ve gerçekçi hale getiren dinamik sesler oluşturuyor. HyperX Cloud Alpha’nın tüm tasarım ve ses kalitesi özelliklerini taşıyan Cloud Alpha S, bunlara ek olarak 7.1 çevresel ses ve birleştirme özellikleriyle dinleme deneyimini zenginleştiriyor.

Cloud Alpha S; yüksek kaliteli hafızalı köpükten üretilen kulak yastıkları, nefes alabilir yapıdaki suni deri ve dayanıklı alüminyum çerçeve ile HyperX’e özgü rahatlığı sağlıyor. Kulaklık ayrıca, gürültü engelleme özelliğine sahip ayrılabilir bir mikrofon, örgülü kablo, kumaş yedek kulak yastıkları ve taşıma çantasıyla birlikte geliyor.

HyperX ürünleri 20-24 Ağustos tarihleri arasında Gamescom HyperX standında (Hall F08N Stand A-010, Hall 8’in arkasındaki açık alan) sergilenecek.

1 2 kanal stereo sinyali olarak sunulan sanal 7.1 çevresel ses etkisi çıkışı stereo kulaklıklarla kullanılır.

Esporcular ve Yayıncılar için HyperX Oyuncu Ekipmanları
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  Rebel Galaxy Outlaw İnceleme

  Previous article

  Acer’ın Spin 3 Dönüştürülebilir Şık Dizüstü Bilgisayarı Türkiye’de

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.