Haberler

20,000€ Ödül Havuzlu Yeni Brawlhalla Turnuvası Great Brawl Açıklandı

0

Great Brawl açıklandı. Great Brawl PC’de 1’e 1 şeklinde bir turnuva olacak ve 1 Kasım 2019 tarihinde, Paris Games Week’te gerçekleşecek. Çevrimiçi veya çevrimdışı olsun, finale kalmak için birçok fırsatın olacak. Ve, söz konusu: 20,000€ ödül havuzu ve Kasım ayında DreamHack Atlanta’da gerçekleşecek olan Brawlhalla Dünya Şampiyonasına bir seyahat.

Tüm bilmen gerekenler şunlar:
Çevrimiçi elemeler – 6/10 & 13/10

2 çevrimiçi eleme PC, Xbox One, ve Nintendo Switch’te 6 ve 13 Ekim tarihlerinde CEST saatiyle 15:00’da, EU Bölge Sunucularında gerçekleşecektir.*
Havuzlu çift elemeli kümelerde dövüşülecek (
detaylı kurallar burada). Katılanlardan en iyi 6 kişi Paris Games Week finaline erişmeye hak kazanacaktır. Tüm seyahat masrafları karşılanacaktır. Şimdi buradan başvurabilirsin!

Lütfen yaşı küçük olanların katılımını çerçeveleyen belirli düzenlemeler olduğunu unutma:

 • 12 yaşından küçük çocuklar Great Brawl’a katılamazlar
 • 13 ila 15 yaş arasındakiler için bu yetki belgesinin yasal temsilcileri tarafından doldurulması gerekir. Bu belge artı başvuran çocuk ve yasal temsilcilerinin kimlik belgelerinin kopyaları bwh.greatbrawl@gmail.com adresine gönderilecektir.

Çevrimdışı eleme – 1/11 gündüz – Paris Games Week
Çevrimdışı eleme, 1 Kasım sabahı doğrudan Ubisoft standında Paris Games Week’te yapılacaktır.

Açık elemeye kayıt, ilk gelene ilk hizmet esasına göre doğrudan stantta olacaktır. En iyi 4 oyuncu finale katılmaya hak kazanacaktır.

Final – 1/11 – Paris Games Week
Great Brawl’ın finali 1 Kasım saat 13:00’da olacaktır. En iyi oyuncularımızın yeteneklerini sizlerle paylaşmak için, final, Ubisoft sahnesinde olacak ve Brawlhalla Resmi Twitch Kanalı üzerinden yayınlanacaktır.

Finalistler 20,000€ ödül havuzunun bir kısmı için karşılaşacaklardır. Sadece bununla bitmiyor: şampiyon olan kişi 15 Kasım DreamHack Atlanta’da gerçekleşecek olan Brawlhalla Dünya Şampiyonası’na ulaşım ve konaklama kazanacaktır. Ayrıca, tüm katılımcıların, Brawlhalla Güç Sıralamasında puanları artacaktır.

Becerilerini geliştir, kendini hazırla ve Great Brawl’a katıl.
Şimdi Kayıt Ol – Çevrimiçi Eleme – 6/10
Şimdi Kayıt Ol – Çevrimiçi Eleme – 13/10

 

 

John Wick Hex İnceleme
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  Black Squad Cadılar Bayramı Güncellemesi Artık Aktif

  Previous article

  RPG Platform Oyunu Indivisible Satışa Çıktı

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.

  More in Haberler