Haberler

Call of Duty: Modern Warfare Geri Dönüyor

0

Karanlığa hazır ol, Modern Warfare geri dönüyor!

Call of Duty’nin en meşhur serisi beklentiyi yüksek tutarak, 25 Ekim’de Call of Duty: Modern Warfare çıkışıyla baştan aşağıya güçlü bir deneyimi sizlere sunacak. Activision ve Infinity Ward tarafından geliştirilen yepyeni oyun, oyuncuları, günümüz dünyasında bir anlık kararların global dengeleri nasıl değiştirebileceğini sunarak sizi içine çekecek. Yeni Modern Warfare ,kalbinizi yerinden çıkaracak destansı bir single-player hikaye, aksiyon dolu bir multi-player oyun alanı ve yeni takım oyunu içeriği ile dolu bütünleşik anlatı deneyimini sizlere sunacak.

 

Call of Duty: Modern Warfare sizlere yeni motor geliştirmeleriyle sürükleyici ve foto-gerçekçi bir deneyim sunacak.  Yeni teknolojimiz, görsel mühendislikte en son gelişmelerden; son teknoloji ürünü fotogrametriye izin veren fiziksel temelli  materyal sistemi, yeni hibrid yayın aktarım sistemi, yeni PBR işleme sistemi, dünya hacmine dayalı aydınlatma, 4K HDR, DirectX Raytracing (PC) ve dahası yeni bir GPU geometrisi aktarım hattını kullandı.

Spektral dönüştürme, oyun içinde hem termal hem de gece görüşlü görüntülemelerde termal ısı radyasyonu ve kızılötesi tanımlama sağlar.  Teknik yatırımlarımız, en yeni ses araç takımlarını, en yeni ses simülasyon efektleriyle birlikte, tam Dolby ATMOS’u içeren platformlarda desteklenirken, en yeni animasyon sistemini sizlere sağlar.

Bugünden itibaren, oyun severler, Modern Warfare’in dijital versiyonunu ön sipariş ile edinebilirler ve hemen oyunda kullanılmak üzere bir Call of Duty: Black Ops 4 “prestige token” kazanabilirler.

Call of Duty: Modern Warfare tüm dünyada; PlayStation 4, Xbox One ve PC ile aynı anda, 25 Ekim’de çıkması planlanmıştır. Oyunun PC versionu, geliştirici partneri Beenox, Blizzard Battle.net ve Blizzard Entertainment’ın online oyun platformunda oynanabilecek şekilde geliştirilmiştir.  Call of Duty: Modern Warfare, yayıncısı Activision, ödüllü geliştiricisi Infinity Ward, ek destekçi geliştiricisi Raven Software ve tüm iştirakleri tamamen Activision Blizzard’a aittir.

Academy of Interactive Arts and Sciences “Game of the Year” ödülü de dahil olmak üzere, 2007 yılında piyasaya sürüldükten sonra sayısız ödül ve onur kazanan, original Call of Duty 4: Modern Warfare her yerde hayranlarının kalbini kazanarak dünya çapında beğeni topladı.  Ardından gelen iki seride Modern Warfare, tarihinin en ikonik ve tasarımsal olarak güçlü oyun serilerinden biri olarak silinmez bir iz bıraktı.

 

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Sapkın Korku Oyunu Layers of Fear 2 Çıktı

Previous article

The Secret Life of Pets 2 İnceleme

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Haberler