Haberler

Sapkın Korku Oyunu Layers of Fear 2 Çıktı

0

Friday the 13th: The Game’in yayıncılığını yapan Gun Media ve siberpunk korku türündeki >observer_ oyununa hayat veren Bloober Team, Layers of Fear 2’nin çıkışını duyurdular.

Ödüllü korku ikonu ahline gelen Tony Todd’un sesini sık sık duyduğumuz oyunda, FPS bakış açısında psikolojik korkunun tadını çıkartabilirsiniz. Oyuncular, okyanustaki gemide çekilecek filmde bir yönetmen tarafından başrole çağırılan Hollywood aktörünü kontrol ediyor. Gemide hiçbir şey göründüğü gibi değildir ve bu da psikolojik korkunun temelini alır. Geçmişiniz, oyunda ne olduğunuzla şekillenir ve hatırların arasında boğulurken, karanlığa yenik düşmemek için mücadele edersiniz.

Oynanış kısmında bulunduğunuz yerleri keşfe çıkarken okyanusun güzelliğinin de tadını çıkartmak mümkün. Keşif noktasında sık sık geçmişe yolculuk yapacak, kimi zaman gördüklerinizin sadece film seti olduğunu zannedeceksiniz. Neyin gerçek, neyin hayal olduğunu anlamakta zorlanacağınız oyunda ilginç müzik seçimleri de yer alıyor. 

Oyun, PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında oynanabilir.

 

Death Stranding Çıkış Tarihi ve Oynanış Videosu
Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

Yeni Mobil Pokemon Oyunu Geliyor: Pokemon Masters

Previous article

Call of Duty: Modern Warfare Geri Dönüyor

Next article

You may also like

More in Haberler