Haberler

Might & Magic Chess Royale “Heroes Reborn” Güncellemesi Yayınlandı

0

Ubisoft, otomatik savaş oyunu Might & Magic: Chess Royale’ye oyuncuların savaş ordularını yöneten Kahramanlar ekleyerek tamamen yeni ve benzersiz bir strateji katmanı oluşturduğunu açıkladı. Might & Magic evreninden 14 ikonik Kahraman mücadeleye katıldı, her biri onlara bağlı olan alt birimlere aktif ve pasif destekler tanıtarak tüm savaşların gidişatını önemli ölçüde etkiledi. Might & Magic: Chess Royale’ye imzası olan hızlı-ateş maçlarıyla gelen bu yepyeni Kahramanlar özelliğinin eklenmesi, oyuncuların artık zafer yolunda ilave bir derinlik seviyesinin tadını çıkarabilecekleri anlamına geliyor.

Kahramanlar, otomatik savaş türüne çığır açan bir özellik getiren güçlü liderlerdir. Savaş başlamadan önce, oyuncular ordularını savaşa sokmak için üç Kahramanlık bir ekip oluşturabilirler. Bu güçlü liderlerin her biri, bir dizi benzersiz aktif ve pasif yeteneğin yanı sıra oyunu lehine çevirebilecek bir savaş gücüne sahiptir. Kahramanlar kadrosu arasında Catherine var, ordusunun sağlığı çok düştüğünde savaş alanında Seraph Birimi ortaya çıkabilir, bunun yanısıra Gelu, talihsiz hedeflerine yıkıcı bir ok salvo ateşi eden bir Kahraman. Might & Magic: Chess Royale oyunun stratejik derinliğine katkıda bulunmak için, herhangi bir anda oyuncunun Kahramanlarından yalnızca birinin aktif olmasına izin verir; yani oyuncular savaşı kaybedene kadar bir sonraki karaktere geçemezler.

Kahramanların eklenmesi, Might & Magic: Chess Royale’nin bugüne kadarki en önemli güncellemesi olarak yerini alsa da, bu yüksek tempolu stratejik oyun, lansmanından bu yana düzenli dengelemeler ve içerik eklemeleri aldı. Bu ilaveler kapsamında, hantal olan ve yüksek DPS’e sahip Behemoth gibi yeni Birimlerin yanı sıra diğer savaşçılara büyük sağlık desteği sağlayabilen Colossus sınıfı gibi yeni Sinerjileri de içeriyordu. Yeni birimler, kozmetik geliştirmeler, Büyüler, Ligler ve diğer özellikler de dahil olmak üzere sürekli olan güncelleme akışı, oyun tekniğinin oyuncular için taze kalmasını sağlar.

Captain Tsubasa: Rise of New Champions Çıkış Tarihi Belli Oldu
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  RTX, DLSS 2.0, Minecraft RTX ve PALIT GeForce RTX 2060 SUPER DUAL!

  Previous article

  The Outer Worlds Artık Nintendo Switch’te

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.

  More in Haberler