Haberler

Naruto Online Resmi Olarak Türkiye’ye Geliyor

0

Oasis Games, yaptığı bir açıklamayla geçen yıl yayınladığı Naruto Online’ın tamamen Türkçe sürümünün önümüzdeki günlerde ülkemizde çıkacağını duyurdu. Köyündeki en iyi ve en güçlü ninja ustası olmayı amaçlayan Naruto Uzumaki adındaki genç bir ninjanın eğlence dolu hikâyesini anlatan Naruto mangası, yayınlandığı 35 ülkede 200 milyondan fazla satmayı başardı. Sahip olduğu başarılı Naruto filmleri, kitapları, yayınlanmış 220 bölümü bulunan ve halen devam animesiyle Naruto, dünyanın en popüler anime markalarından biri olma özelliği taşıyor.

Bandai Namco Entertainment lisansıyla Tencent tarafından geliştirilen ve Oasis Games tarafından dağıtılan Naruto Online, Naruto’nun tek resmi RPG browser oyunu olma özelliğini taşıyor. Peki bu ne anlama geliyor? Her şeyden önce tamamıyla Naruto evreninde geçen Naruto Online, animede anlatılan hikâyeye sadık kalıyor. Oyuncular başlangıçta Naruto ve Naruto Shippuden hikâyelerini temel alan 8 bölümü oynayabilecekler. Ayrıca bu 8 bölüm boyunca Village Hidden in the Sand ve Valley of the End gibi tanıdık mekânlara da uğrayacaklar.

Oyunun seslendirme kadrosu, Naruto’nun seslendirme kadrosuyla aynı. Yani Narutoseverlerin gönüllerinde taht kurmuş karakterlerin sesleri oyun içinde de aynı seslendirme sanatçıları tarafından hayat bulmuş. Oyunda Naruto mangalarındaki kilit sahneler de yer alıyor ve sevilen animenin renkli dünyası tüm yönleriyle sanal ortama taşınıyor.

Oyuncular oyunda toprak, su, ateş, rüzgâr ve yıldırım elementlerini temsil eden karakterlerden birini seçerek eğlenceli bir maceraya atılacak, çeşitli görevleri yerine getirerek ve farklı oyun modlarını deneyerek deneyim kazanacaklar. Ayrıca aralarında Naruto, Sasuke ve Sakura gibi efsane karakterlerin de olduğu toplam 170 ninjayla tanışacak, hayranı oldukları bu karakterlerle takımlar oluşturup yan yana çarpışacaklar. Tek kişilik modun yanında çok oyunculu mod ve devasa Worldboss savaşları, oyunculara deneyim kazanmak, güçlü eşyalar bulmak, karakterlerini geliştirmek ve eşsiz kıyafetler kazanmak için sayısız fırsat sunacak.

Bandai Namco ve Tencent iş birliğiyle geliştirilen Naruto Online Türkiye’de Oasis Games tarafından ve tamamen Türkçe olarak yayınlanacak. Oynaması ücretsiz olan tarayıcı tabanlı oyunu internete bağlı herhangi bir bilgisayarla Oasis Games portalı ve Facebook üzerinden oynamak mümkün.

Xbox One X Tanıtıldı, Fiyatı Açıklandı! – Biz de Kurcalamadan Duramadık!

Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

South Park: The Fractured But Whole Çıkışını Yaptı!

Previous article

Xbox One X Tanıtıldı, Fiyatı Açıklandı! – Biz de Kurcalamadan Duramadık!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Haberler