İnceleme

Death Stranding İnceleme – Satın Almaya Değer Mi?

0

Oyun dünyasının tanınan oyun yönetmeni Hideo Kojima, bizi ilginç bir maceranın ortasına bırakıyor. Death Stranding, Türkçe arayüz ve altyazı seçenekleriyle Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Lindsay Wagner ve Lea Seydoux gibi oyuncuları bir araya getiren oyunlardan biri. 

Death Stranding yani Ölüm Kıyısı, tamamen değişime uğraşmış bir dünyanın yeniden şekillenmesindeki önemli bir role sahip Sam Porter Bridges karakterini kontrol etmemizi sağlıyor. Sam olarak amacımız kuryelik yapmak ve Amerika’yı yeniden yaşanabilir hale getirmek için fazlasıyla uğraşmak. Oyunda en çok dikkat çeken nokta Timefall. Zamanyıkım olarak bilinen bu yağmur, her biyotik yaşamın zamansal süresini inanılmaz hızlandırıyor ve onları yaşlandırıyor. Sam ise bu konuda oldukça özel.

Her ne kadar derin bir hikayeye bağlı olsa da Death Stranding bir noktada kendini tekrar eden oynanış yapısına sahip. Ek olarak leziz müziklere uyum sağlayan atmosfer, muhtemelen çoğunuzun hoşuna gidecek. Diğer tarafta ise kamera açılarının ayarsızca kontrol çıkabildiği noktalara da denk geleceksiniz. Detaylar için sizi videomuza alalım.

 

Rainbow Six Siege Doktor’s Curse İnceleme

 

Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  Mobil Oyun Kontrol Cihazı Razer Junglecat Duyuruldu

  Previous article

  Call of Duty: Modern Warfare İnceleme

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.

  More in İnceleme