İnceleme

Ghost Recon Breakpoint İnceleme – Ne Umduk Ne Bulduk

0

Ubisoft’un olay çıkaran shooter ismi Ghost Recon Breakpoint oyununu inceledik. Ne umduk, ne bulduk konulu video incelememiz sizlerle. Geç olsun güç olmasın. Biraz daha zaman tanıyalım, raid ve belki de birkaç PvP haritası beklentisi sonrası Breakpoint dünyasına adım attık. Aslında atalı bayağı oldu da dedik ya, belki zamanla kendine gelir. 

Breakpoint’te Nomad isimli bir Ghost takım liderini kontrol ediyoruz. Ghost’lar, özel operasyonlar için eğitilmiş askerleri temsil ediyorlar. Yollandığınız görevlerden birinde kendinizi Auroa adasında buluyorsunuz ancak burası inanılmaz bir teknoloji tarafından ele geçirilmiş durumda. Üzerine eski yoldaşınız Walker’ın bu planların ardındaki beyin olduğunu öğreniyorsunuz. Oyunun tepedeki kötü rolü Walker karakterine hayat veren isim The Punisher ve The Walking Dead dizilerinden tanıyacağınız Jon Bernthal. Aslında “neredeyse” oyunu ayakta tutan tek isim gibi düşünebilirsiniz.

Dört farklı sınıfı, mekanik olarak oldukça eğlenceli oynanışı ve hareketli dünyasına rağmen Breakpoint, birçok teknik sorunu yüzünden oyun dünyasında istediği noktaya erişemedi. Co-op oynanış, multiplayer evrenine dalış derken kendinizi oyalayabilirsiniz elbet. Ancak daha oyunun başında hikaye kısmında sınıfta kalan Breakpoint, ne yazık ki potansiyeli çok güçlü olmasına rağmen bunu yeterince iyi kullanamamış.

Detayları inceleme videomuzda bulabilirsiniz.

 

The Outer Worlds İnceleme – Köklere Dönüş
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  Stephen King’in Doktor Uyku Filmi, Türkçe Dublaj Seçeneğine Sahip Olacak

  Previous article

  Mortal Kombat 11 – Sindel İçin Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.

  More in İnceleme