İndirimler

Blizzard Oyunlarında Büyük Kış İndirimleri

0

Blizzard’da büyük kış indirimleri başlıyor! En sevdiğiniz Blizzard oyunlarında bugünden başlayarak 2 Aralık’a kadar sürecek.

Bugünden itibaren 2 Aralık’a kadar sürecek indirimler şu şekilde sıralanıyor:

 • World of Warcraft: Battle for Azeroth – Battle for Azeroth’ta (Standard, Digital Deluxe Sürümü veya Digital Deluxe Yükseltmesi) ve diğer Digital Deluxe eşyalarında %50’ye varan indirimlerin yanı sıra yeni oyuncuların aboneliği ilk ay %50 indirimli. Aboneliğin hem World of Warcraft hem de World of Warcraft Classic’e erişim sağladığını hatırlatalım.
 • Overwatch – Standart Sürümde %25, PC için olan Legendary Edition’da ise %50 indirim şansı başladı. Ayrıca bugünden itibaren 4 Aralık’a kadar oyunun PC, PS4 ve Xbox One sürümlerini ücretsiz deneyebilirsiniz!
 • Hearthstone – Hearthstone Kahramanları Alleria Windrunner, Magni Bronzebeard ve Medivh’i %30 indirimle satın alabilirsiniz.
 • Diablo III – Ana oyun ve Reaper of Souls genişleme paketinde %50’ye varan indirimlerin yanı sıra Eternal Collection, Battle Chest, Rise of Necromancer ve Reaper of Souls Digital Deluxe sürümlerinde indirimler başladı.
 • Heroes of the Storm –Welcome to the Nexus ve Heroic Reinforcements Paketlerinde %30’a varan indirim fırsatı sizi bekliyor. Ayrıca sadece oyun içinde yer alan 360-day Stim Pack de %33 indirimli.
 • StarCraft: Remastered and StarCraft II – StarCraft Remastered ve StarCraft II ek paketleri ile oyun içi yorumlar yapan sunuculara %50’ye varan indirimlerle sahip olabilirsiniz. StarCraft Remastered ve Cartooned paketi de %40 indirimde.
 • BlizzCon 2019 Sanal Bileti – Sanal biletler şimdi %15 indirimli. Bu biletle BlizzCon 2019 boyunca sadece Sanal Bilet sahiplerinin erişim sağlayabildiği özel yayınları tekrar tekrar izleyebilir ve birçok Blizzard oyununda çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz.
Pokemon Sword and Shield İnceleme
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  Gameloft – Muhteşem Cuma İndirimleri Başladı

  Previous article

  Red Dead Online Deneyimi PC’de Nasıl Olmuş

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.

  More in İndirimler