Kültür Sanat

Fantastik Şehirler’i Boyayın

0

“Fantastik Şehirler” gerçek ve ayrıntılı çizimleriyle sizi bir dünya seyahatine davet ediyor. Dünya şehirlerini boyarken hem stresten uzaklaşıp eğlenecek hem de şehirlerinizi kendi renklerinizle boyayarak yaratıcılığınızı geliştireceksiniz.

Şehirleri sokak sokak boyayın

“Hayal Bahçesi” ile tüm dünyada popüler olan yaratıcı renklendirme hobisine giriş yapan Pena Yayınları, stresten kaçıp dinlenmek, hoş vakit geçirirken yaratıcılığını pekiştirmek isteyenler için yepyeni bir boyama kitabı sunuyor: “Fantastik Şehirler”.

Bu eşsiz boyama kitabı İstanbul’dan Paris’e, New York’tan Tokyo’ya dünyadaki pek çok şehrin sokak görüntülerinden ya da tarihi mekanlarının çizimlerinden oluşuyor. Ressam Steven McDonald’ın incelikle resmedilmiş ve en ince detayına kadar düşünülmüş kuşbakışı şehirleri büyüleyici, hatta tutsak edici bir güzelliğe sahip.

Tam mimari tutkunlarına göre

Gerçek şehirlere ait çizimlerin yanı sıra labirenti andıran gerçek üstü tasarımlar özellikle mimariye ilgi duyanlara unutulmaz bir boyama deneyimi sunacak.

Kare formatta basılan Fantastik Şehirler, boyarken zamanı unutmanızı sağlayacak ayrıntılı resimleriyle sizi stresten uzaklaştıracak ve dünyayı kendi zevkinize göre baştan renklendirirken tek sınırın kendi yaratıcılığınız olduğunu göreceksiniz.

Eser Adı                     : Fantastik Şehirler

Orijinal Adı                : Fantastic Cities

Çizer Adı                   : Steve McDonald

Türü                           : Hobi/Renklendirme Kitabı

Sayfa Sayısı               : 64

Etiket Fiyatı               : 20,00 TL

Yayınevi                     : PENA Yayınları

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Voidu’dan Yeni İndirimler!

Previous article

Dünya Şehri İstanbul, Monopoly’de!

Next article

You may also like