Kültür SanatMüzik

Pentagram’dan 30. Yıla Özel Konserler

0

Kerki Production ve Solfej Organizasyon’un düzenlediği yaz konserleri Ege ve İstanbul’da hız kesmeden devam ediyor. Yaz konserleri kapsamında bu yıl 30.yılını kutlayan efsane rock grubu Pentagram da 29 Temmuz’da Bodrum, 30 Temmuz’da ise Harbiye’de hayranlarıyla buluşacak. Son olarak çıkardıkları akustik albümleri ile büyük beğeni toplayan grup, hayranlarına yine harika bir performans sergileyecek.

30. yılında yayımlanan “Akustik” albümüyle büyük beğeni toplayan Pentagram, yoğun konser programına Temmuz sonunda Bodrum Antik Tiyatro ve Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde devam ediyor.

EFSANE KADRO BİR ARADA

Davulda Cenk Ünnü, bas gitarda Tarkan Gözübüyük, gitarlarda Hakan Utangaç, Metin Türkcan ve vokalde Gökalp Ergen’den oluşan gruba, cura ve klavyede Ozan Tügen eşlik ediyor. Grubun 30. Yılına özel olarak bu müzikal yolculuğun efsane isimleri Murat İlkan,Ogün Sanlısoy ve Demir Demirkan da Bodrum ve Harbiye konserlerinde sahnede yer alacak isimler arasında.

Son olarak 2003 yılında Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde dinleyicisiyle buluşan grup, 14 yılın ardından bu kez akustik performansıyla hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatacak.

1987’den bugüne yaptıkları albüm ve konserlerle kemik bir hayran kitlesine sahip olan grup, ‘Anatolia’, ‘Bir’, ‘Şeytan Bunun Neresinde’ gibi hitlerinin de yer alacağı konserde unutulmaz şarkıları hep bir ağızdan söylemeye davet ediyor. 30’uncu yıla yakışır bu konseri kaçırmak istemeyenler için biletler Biletix’te.

Duman Konseri Hava Muhalefetine Kurban – Konser Ertelendi

 

Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

Nike, Neymar Jr.’a Özel Üretilen İlk Mercurial Vapor Modelini Tanıttı

Previous article

Veri ve Cihaz Paylaşımı Sıkıntıya Yol Açıyor

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir