Kültür Sanat

Skrillex Biletleri Satışta!

0

Dubstep, Electro, Glitch ve henüz tanımlanamamış türlerin karışımından oluşan müzikal dünyasıyla Skrillex, kendisini uzun zamandır bekleyen Türk hayranlarıyla ilk kez 30 Ocak 2015’de garajistanbul’da buluşacak.

Heyecanla bekleyen hayranları için biletler bugün (5 Ocak 2015 Pazartesi) saat 11:00’da satışa sunuldu. Bilet alımını şuradan gerçekleştirebilirsiniz.

Skrillex kimdir?

Skrillex, ezber bozmaya Beatport’ta ilk kez dubstep tarzında bir parçanın 1 numaraya çıkmasını sağlayarak başladı. Scary Monsters and Nice Sprites adı aynı albümden farklı parçalar Dubstep, Electro House ve Progresive House listelerinde 1 numaraya çıktı. 9 parçalık albümdeki 8 parça farklı tarzlarda ilk 10’a girdi. Yeraltında yarattığı depremin etkisi hala sürerken, Black Eyes Peas, Lady Gaga, ve La Roux gibi pop müzik yıldızlarına yaptığı ve orijinallerinden daha büyük başarılar elde eden listebaşı remix’lerle tüm müzik dünyasının gidişatını değiştiren 1988 doğumlu Sonny John Moore, 2012 yılında 5 dalda aday gösterildiği Grammy Ödüllerinden 3 ödülle ayrılmıştı. Skrillex, 2013 yılında kazandığı 3 ödülle birlikte bugüne kadar toplam 6 Grammy Ödülünü evine götürdü. Ayrıca MTV tarafından “yılın en iyi elektronik dans müziği sanatçısı” seçildi.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Rambo: Last Blood İçin Gerisayım

Previous article

Need for Speed: No Limits’in Yeni Videosu Yayınlandı

Next article

You may also like