Kültür Sanat

Rambo: Last Blood İçin Gerisayım

0

Rambo serisinin yeni filmi Rambo: Last Blood filminin çekim tarihi belirginleşiyor!

Cehennem Melekleri serisiyle birlikte 80’ler aksiyonunun ruhuna hayat öpücüğü konduran Sylvester Stallone, efsanevi serilerinin devam halkalarını da ardı ardına patlatmayı düşünüyor.

Stallone, Rocky Balboa efsanesini bir kere daha perdeye taşıyacak olanCreed filminin hemen ardından Rambo serisinin son halkası olması planlananRambo: Last Blood için de kolları sıvayacağının müjdesini verdi. Kişisel twitter hesabında el atacağı yeni devam halkalarının adeta kronolojik sırasını da belirlemiş oldu.

İlk Cehennem Melekleri filminin ardından yönetmenliğe ara veren ünlü aktör, yeni Rambo filminin ardından hayata geçirmeyi planladığı televizyon serilerinin de kamera arkasına geçmeyi planlıyor. Henüz bu konuda resmi bir açıklama yapılmamış olsa da Last Blood filminin, Rambo serisinin son halkası olması planlanıyor. Creed’in, 2016 yılında izleyiciyle buluşacağı kesinleşse de; Rambo için resmi bir tarih henüz belirlenmiş değil.

Kaynak: Beyazperde
Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

Oyunder Haftalık Bülten (31 Aralık 2014)

Previous article

Skrillex Biletleri Satışta!

Next article

You may also like