Kültür Sanat

Star Wars: Bölüm VIII’in Çekimleri Başladı

0

Star Wars efsanesinin gelecek bölümü için oyuncu seçimi tamamlandı ve çekimler başladı.

Rey, Star Wars: Güç Uyanıyor‘da büyük bir dünyaya ilk adımını attı ve devam eden Star Wars efsanesinin yeni bölümü olan Star Wars: Bölüm VIII‘de destansı yolculuğunu Finn, Poe ve Luke Skywalker ile sürdürüyor. Star Wars: Bölüm VIII’in çekimleri 15 Şubat 2016 tarihinde Londra’da bulunan Pinewood Stüdyolarında başladı.

Rian Johnson tarafından yazılıp yönetilen Star Wars: Bölüm VIII Star Wars: Güç Uyanıyor‘da ele alınan konularla devam ediyor ve yeniden Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, ve Andy Serkis’i konuk ediyor.  Ayrıca yeni kadroya Oscar ödüllü Benicio Del Toro, Oscar adayı Laura Dern ve yetenekli yeni oyuncu Kelly Marie Tran da dahil olacak.

Star Wars: Bölüm VIII filminin yapımcılığı Kathleen Kennedy ve Ram Bergman üstleniyor, baş yapımcılar ise J.J. Abrams, Jason McGatlin ve Tom Karnowski. Prodüksiyon ekibine yeni katılanlar ise sektörün en yetenekli isimlerinden oluşuyor; Steve Yedlin (Görüntü Yönetmeni), Bob Ducsay (Editör), Rick Heinrichs (Prodüksiyon Tasarımcısı), Peter Swords King (Saç ve MakyajTasarımcısı) ve Mary Vernieu (Amerika Casting Direktörü). Pippa Anderson (Yardımcı yapımcı, VP Post Prodüksiyon), Neal Scanlan (Yaratık & Droid FX Yaratıcı amiri), Michael Kaplan (Kostüm Tasarımcısı), Jamie Wilkinson (Aksesuar uzmanı), Chris Corbould (Özel efekt amiri), Rob Inch (Dublör Koordinatörü), Ben Morris (Görsel efekt amiri) ve Nina Gold (İngiltere Casting Direktörü) gibi yeniden aralarına katılacak olan ekip üyelerine dahil olacaklar.

Star Wars: Bölüm VIII filminin ilk gösterim tarihi 15 Aralık 2017 olarak planlandı.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

TP-LINK’ten Kolay Kullanımlı PoE Switch Ailesi

Previous article

PQI’dan iPhone’lara Özel USB Bellek

Next article

You may also like