Anime - MangaKültür Sanat

Yugioh Starter Deck Link Strike 2017 – Yeni Summon, Kurallar ve Fazlası

0

Yeni Yugioh destesi demek, bazılarımız için sıkıntılı bir durum. Özellikle yeni canavarlar, kurallar ve karakterlerle, işin heyecanı daha fazla artıyor. Heyecan artıyor artmasına ancak eski kartlarımız ister istemez, kenarda kalıyor. Tabii ki kart oyunlarını takip edenler, bu hissiyatı uzun zamandır yaşıyorlar ve doğal olarak yenilikler, cebimizi biraz zorlasa da yaşattığı deneyim, cüzdanımızı birkaç dakika sonra unutturuyor.

Maceramıza devam edeceğimiz yeni durağımız, Yugioh Starter Deck Link Strike. Yugioh’nun gizemli dünyasında farklı desteleri açarken devam eden video serimiz, bu sefer Link canavarlarını misafir ediyor. Kurallar biraz değişti ve Link canavarlarının özelliklerine alışmak da önemli. Starter Deck Link Strike içerisinde 43 adet kart mevcut. Bunlardan 38 tanesi sıradan kartlar, 2 tanesi ultra nadir kart, 3 tanesi süper nadir kart. Kartların dışında 1 adet yeni başlayanlar için rehber niteliğinde açıklayıcı kitapçık ve güncel oyun mati de desteyle beraber geliyor.

GIVEAWAY //Konami YGO Yürkiye dağıtıcısı olan ve birçok farklı YGO ürününe de ulaşmamızı sağlayan Pegasus’un katkılarıyla #Yugioh Battle Pack kazanmak için bu linki takip edin.

Açıyoruz Bak Kutuyu!

Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

20 Megapiksel Ön Kameralı Akıllı Telefon Casper VIA P2 Tanıtıldı

Previous article

Huawei Mate 10 Tanıtıldı – Ürünün Özellikleri Burada!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir