Anime - Manga

Efsanevi Dragon Ball Z Anlatıcısı Jose Lavat Öldü

0

En sevilen anlatıcılarından ve ikonik dublajlarından tanıdığımız bir isim olan Jose Lavat, 69 yaşında öldü.

Toei Animation, Twitter’da dokunaklı bir tweet ile aktörü onurlandırdı ve Dragon Ball Z’i bugünkü küresel fenomen haline getirmek için gösterdiği sıkı çalışma için teşekkür ederek, haberi doğruladı.

Lavat, daha çok Latin Amerika’da, Dragon Ball Z ve diğer animelerle biliniyordu. İspanyolca konuşan kitleler için gösteriyi hayata geçirmeye yardım eden de Lavat’tı.

Eylül 1948’de Mexico City’de doğan Lavat, sadece Dragon Ball Z’teki çalışmasıyla tanınmadı. Ayrıca çarpıcı bir oyuncu olarak sesini Tarzan, Death Note, Indiana Jones, Yüzüklerin Efendisi ve Street Fighter gibi ikonik filmlere de gösterdi.

Kariyerine tiyatro çalışmasında başladıktan sonra kendine özgü sesi sayesinde dublaj yapmaya teşvik edilmişti. Huzur için yat kalbimizdeki ses.

Deadpool 2’yi İzlemek Ya da İzlememek
Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

Honor, Amiral Gemisi Modeli Honor 10’u Tanıttı

Previous article

ADATA XPG SX8200 SSD’sini Tanıttı

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.