Listeler

Red Dead Redemption 2 Hayatta Kalma Rehberi

0

Rockstar Games‘in uzun süredir beklenen Red Dead Redemption 2‘si, birçok oyuncunun diline yapıştı. Durum böyle olunca şimdiden yılın oyunu olacak konusu tartışmalara da açık.

Açık dünya oyunumuzun en önemli konusu pek tabii ki aksiyon veya macera değil, “hayatta kalmak”. Oyun, devasa büyüklükte. Hikaye kısmını koştur koştur yaptığınızda tabii işler değişir ancak içerideki detaylar muazzam. Karakterimize sürekli bakım yapmak, aç kalmamak, kimi zaman otellerde kalmak, düzgün yemek yemek, atımıza dikkat etmek, çetemizin ihtiyaçlarını karşılamak, para kazanmak, birçok yan görev derken Red Dead Redemption 2, içeriğinde oyuncuları saatlerce meşgul edecek çok sayıda aksiyona sahip.

Oyunda hayatta kalma konusunda sizler için özel bir rehber hazırladık.

Assassin’s Creed Odyssey İnceleme
Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

HyperX’in Fotoğraf Yarışması Başlıyor

Previous article

Valiant Hearts: The Great War, Nintendo Switch Yolcusu

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Listeler