E-Spor

Mousesports Yeni Stratejik Ortaklık İçin Team Razer’a Katıldı

0

RazerTM ve Almanya’nın başarılı espor takımı olan Mousesports, yeni bir stratejik ortaklığa imza attıklarını açıkladı.

Mousesports oyuncuları, Huntsman Elite ve BlackWidow Chroma V2 Turnuva Sürümü klavyeleri, DeathAdder Elite ve Mamba Elite fareleri ve Kraken Tournament Edition kulaklığı dahil olmak üzere, kurulumlarını Razer çevre birimiyle geliştirecekler.

Konsol tarafnda Street Fighter oyuncusu ve EVO Şampiyonu Benjamin “Problem X” Simon ile FIFA oyuncusu ve Virtuelle Bundesliga’da 2018 yarı finalisti Mario “elast1Cooo” Pflumm, Razer Wolverine ve Raiju Tournament Edition’ı kullanacak.

Espor hakimiyeti ile dolu zengin bir geçmiş

2002 yılında Almanya’nın Berlin kentinde kurulan Mousesports, ESL Pro Series Almanya’da, dünyada ilk defa 31 ödül alarak tarih yazdı. Counter-Strike, Warcraft III, StarCraft II ve League of Legends ESL Şampiyonaları’nı kazandı. Ayrıca 4 milyon doların üzerinde ödül parası elde etti.

Mousesports’un şu anda; Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO), League of Legends (LoL), Rocket League, StarCraft 2, Street Fighter V ve FIFA 19’da takımları bulunuyor.

Mousesports’un Counter-Strike takımı, art arda dokuz kez ESL Pro Serisini kazanma başarısını gösterdi. Ölümcül Hollandalı keskin nişancı Chris “chrisJ” de Jong’un da yer aldığı mevcut CS: GO ekibi, 2018’de ESL One New York’ta başarılı olduktan sonra DreamHack Tours 2019 turnuvasını da kazandı.

LoL takımı, Alman Şampiyonasını kazanarak sezonu üçüncü ESLM LoL şampiyonluğu ile tamamladı. Street Fighter V oyuncusu Ben “ProblemX” Simon, FIFA 19 oyuncusu Mario “elast1cooo” Pflumm ve bir Roket Ligi takımı ile imzalar atan Mousesports, ekiplerinin yarışacakları oyun alanını sürekli genişletiyor.

Esporu globalleştirmek için güçler birliği

Mousesports, Team Razer ile yaptığı ortaklık sonucunda yeni Razer ürünlerinin geliştirilmesi ve test edilmesinde yardımları alınan üst düzey takım ve oyuncular topluluğunun parçası oldu. Danışmanlık, test etme ve geri bildirim yoluyla Mousesports, Razer’in rekabetçi oyun pazarı için yeni çevre birimleri geliştirmesine yardımcı olacak.

Razer Seirēn X – Quartz Edition İnceleme

 

Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  Hayatta Kalma Oyunu Distrust ve Fazlası Artık Nintendo Switch’te

  Previous article

  PUBG SEASON 4 PC için Yayında

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.

  More in E-Spor