E-Spor

Team Turquality Adeks’de Fanlarıyla Buluşuyor

0

Aral,  Razer ve Team Turquality’nin düzenlediği ‘Fan Etkinlikleri’ kaldığı yerden devam ediyor… Geçtiğimiz aylarda takımın fanlarını farklı mekânlarda bir araya getiren Aral, Razer ve Team Turquality, etkinliklerine bir yenisini ekliyor ve e-spor tutkunlarını Adeks’te yapılacak özel bir güne davet ediyor. 2005 yılında kurulan ve e-spor takipçilerinin de yakından tanıdığı Team Turquality takımına gönül vermiş fanlara özel olarak hazırlanan etkinlik için geri sayım başladı. Team Turquality, 29 Haziran Pazartesi günü 16.00 – 20.45 saatleri arasında Adeks’de sevenleri ile buluşacak…

 

E-spor alanında Türkiye’de ve Dünya’da başarı elde etmiş Team Turquality, fanları ile doyasıya eğlenmek için geliyor. Etkinlik kapsamında fanlar, oyuncuları yakından tanıma fırsatı yakalarken, yapılacak küçük aktivitelerde keyifli zaman geçirebilecekler.  Ayrıca fanlar ve Team Turquality ile yapılacak gösteri maçında kazanan katılımcılara Razer Naga Epic Chroma Mouse, Razer BlackWidow Ultimate Klavye, Razer Lycosa Klavye ve Razer Electra Oyuncu Kulaklığı hediye edilecek. Bu yanı sıra tüm katılımcılara ise Razer temalı sürpriz hediyeler verilecek.

 

Dünyaca tanınan oyun ekipmanları markası Razer’ın sponsor olduğu Team Turquality, bu ekipmanlarla sayısız başarıya imza atmış ve markayı bu güne kadar başarılı bir şekilde temsil etmiştir.

 

Program Akış;

16:00 – 17:00 Takım Oyuncularını ve Fanlarını ağırlama, tanışma.

17:00 – 20:00 Takım Oyuncuları ve Fanları arasında 1v1 gibi küçük etkinlikler

20:00 – 20:45 Takım Oyuncuları ile canlı Twitch söyleşisi, izleyici soruları.

20:45 – İftar Yemeği

 

Etkinlik Adresi: Adeks İnternet Cafe, Barbaros Bulvarı, No: 59/A Beşiktaş / İstanbul

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

XCOM 2 Oynanış Videosu

Previous article

Cisco: Online Müziğe Artan Talep Servis Sağlayıcıları Da Dönüştürecek

Next article

You may also like

More in E-Spor