Alışveriş

Ev Partilerinin Yeni Gözdesi Philips M1X-DJ

0

Philips’in DJ Armin van Buuren ortaklığıyla geliştirdiği ses sistemi ve DJ seti M1X-DJ ile soğuk kış günlerinde evinizde yapacağınız partilerin DJ’i siz olun.

Bir DJ gibi sesleri mikslemeyi, oynatmayı ve paylaşmayı sağlayan Philips M1X-DJ, taşınabilirliği sayesinde eğlencenin her yere rahatça taşınmasına da imkân veriyor. Geniş dokunulabilir ve dokunmaya duyarlı ilerletme tekerleri şarkılarınızı mikslerken vinil plak hissini veriyor ve olağanüstü bir ileri-geri sarma performansı sunuyor. Dünyaca ünlü DJ Armin Van Buuren ortaklığıyla hayata geçirilen, eşsiz müzik deneyimine sahip M1X-DJ, wOOx bas yayıcısıyla derin ve dinamik bas etkisi yaratırken Bluetooth akışı ile de temiz bir ses kalitesi sağlıyor.

M1X-DJ’in ses sitemi, pes ve tiz sesler arasında uyum sağlayan ana sürücü ve tweeter ile beraber 4 adet hoparlörü bulunuyor. Bluetooth bağlanma özelliği ile lightning konektörüne de sahip M1X-DJ; iPad, iPhone ve iPod cihazlarla uyumlu çalışıyor. Seyahat sırasında koruma için ters çevrilebilir kontrol paneli sayesinde ses sistemi hoparlör olarak kullanılabiliyor. Hem AC hem D pilleriyle çalışan ses sistemi, rahat taşınabilirlik için taşıma askısı ve sağlam tasarımı ile eğlenceyi yanınızda taşımanıza yardımcı olacak. Philips M1X-DJ’in satış fiyatı 1.199 TL.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Samsung, 850 EVO’yu Tanıttı

Previous article

Spotify’dan Yeni Özellik

Next article

You may also like

More in Alışveriş