Simon’s Cat – Crunch Time İnceleme

<span class="fa fa-user"></span>
Ceyda Doğan Karaş
İnceleme
1.1K
0

Simon’s Cat, oldukça popüler olan isimlerden biri. Bu ismin ardındaki sürekli ortalığı karıştıran çılgın kedimizi hatırlarsınız. Hangi çılgın kedi mi?

Simon’s Cat, Simon ve onun kedisinin maceralarını konu alan bir animasyon serisi. Çizimler 3D mükemmel efektlere sahip değil ancak basit ve etkili olma konusunda son derece başarılı. Ayrıca izleyeni güldürme garantili, eğlenceli konuları da öne çıkartıyor. Kısacası Simon’s Cat, bir kedinin sahibini nasıl delirtebileceğinin en mükemmel örneği. Konumuz tabii ki bu animasyonu tanıtmak değil, bu sefer Simon’s Cat – Crunch Time isimli oldukça sevimli ve eğlenceli, ayrıca ücretsiz bir mobil oyuna derinlemesine ineceğiz.

Türkçe dil seçeneğine sahip olan oyunu, hem iOS hem de Android platformlarında oynayabiliyoruz. Strawdog Studios‘un yayınladığı oyunumuzda, çeşitli seviye sistemleri mevcut. Oyunun amacı kara kargaların çaldığı ikramları geri almak. Oyundaki tek kahramanımız Simon’un kedisi değil aynı zamanda yanında Maisy, Chloe ve Jazz de yer alıyor. Bu minik dostlarımızın karınlarını doyurmak için yapacaklarımız çok basit: doğru renkteki kedi ikramlıklarını, çeşitli kombinasyonlarla bir araya getirmek. Her kedinin tabağına istediği kadar sayıda yer alan ikramlıkları topluyor ve en yüksek puanı kazanmaya çalışıyoruz. Bunun yanında Candy Crush ve benzeri oyunlardaki sisteme oldukça yakın harita modellemesinde ilerliyoruz.

Oyunda altı farklı mod mevcut. Bu modlara bağlı olarak da yüzlerce seviyeye merhaba diyoruz. Online olarak arkadaşlarımıza meydan okuyabildiğimiz oyunda, tabii ki ikramlıklarımızı elimizden kaçırmak isteyenler sadece kara kargalar değiller. Köpek Bay Royston, Bay Potts, aç kirpiler ve ikramkolik elektrik süpürgesi gibi düşmanlar da kimi zaman ilerleyen seviyelerde karşımıza çıkıyorlar. Doğal olarak oyun başında ödül olarak bize verilen güçlendiricileri, zor durumlara saklamak önemli.

Telefonunuzu fazla zorlamayacak ve yaklaşık sadece 72 MB’lık oyunu oynayabilmek için Android platformunuzda 4.0.3 ve üzeri, iOS platformunuzda ise 7.0 ve üzeri sürüme ihtiyacınız var.

Oyunu, Android’de oynayabilmek için buraya, iOS için buraya tıklayabilirsiniz.

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands İnceleme