Tüm Zamanların Çıkmış En İyi Açık Dünya Oyunları

<span class="fa fa-user"></span>
Ceyda Doğan Karaş
Listeler
29.6K
3

Açık dünya öğelerine sahip oyunları seven birçok oyuncu vardır. Kimisi aksiyona girmek istemez ve sadece keşif üzerine odaklanır. Kimisi ise açık dünya olsun ancak içerisinde de etkileyici sahneleri olsun ister. Bazen de oyuncular açık dünya varsa, her şey olsun, içerisinde kaybolalım ister. Bu yazımızda sizlere “En İyi Açık Dünya Oyunları” neler sıraladık. Aralarında oynamadığınız veya listeye eklemek istedikleriniz varsa, yazımıza yorum yapmaktan çekinmeyin.
Kemerleri bağlayın, başlıyoruz!

Oyuncular açık dünya varsa, her şey olsun, içerisinde kaybolalım ister. Bu yazımızda sizlere “En İyi Açık Dünya Oyunları” neler sıraladık.

2 / 23

Assassin's Creed IV: Black Flag

Assassin’s Creed (AC) serisini sevenlerin sayısı oldukça fazla ancak bir o kadar da nefret edeni var. Sakız gibi uzadı, bitirin artık diyenlerden tutun, XX oyunun çakması olmuş diyene kadar türlü söylemlere denk gelebilirsiniz. Belli konularda haklı da olsalar, birçok oyuncunun gözünden kaçan bir gerçek var; seri aslında altında yatan gizemleriyle, oldukça başarılı. Assassin’s Creed IV: Black Flag de bunlardan bir tanesi. Korsan temasını seviyorsanız, okyanusun güzelliğinden yararlanıp, geminizi komuta etme kısmında Assassin’s Creed IV: Black Flag’e katılabilirsiniz.