E3 2019Haberler

Beyond Good and Evil 2, E3 2019’da Olmayacak

0

Ubisoft’un merakla beklenen oyunu Beyond Good and Evil 2, ne yazık ki E3 2019’da yer almayacak ancak en azından başka sürprizler var.

Oyunun E3’te görülmeyecek olması büyük hayal kırıklığı. Bunun yerine firma, önümüzdeki haftalarda canlı yayın paylaşacak ve oyunla alakalı detaylar yavaş yavaş ortaya çıkacak. Firma, oyuna daha fazla odaklanıp en iyi haliyle oyuncuyla buluşturabilmek adına böyle bir karar aldığı düşünülüyor. 

Oyun, aksiyon ve macera üründe olacak. 2003 yılındaki oyunun önceki hikayesini anlatacak olan Beyond Good and Evil 2, TPS olarak ve açık dünya temasında geliştiriliyor. Verilen bilgilere göre yaratacağımız veya seçeceğimiz karakter, kadın veya erkek olabilecek. Çeşitli görevleri yaparken, diğer yandan uzay gemimizi ve mürettabatımızı geliştirebileceğiz.

Oyunla ilgili yeni gelişmeler için büyük tarih 5 Haziran.

 

Kerbal Space Program: Breaking Ground Expansion Artık PC’de
Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

Kerbal Space Program: Breaking Ground Expansion Artık PC’de

Previous article

Super Smash Bros. Ultimate’e VR Modu Ekleniyor

Next article

You may also like

More in E3 2019