E3 2019Haberler

Netflix, E3 2019’da Oyun Duyurusu Yapacak

0

Görünüşe bakılırsa Netflix, E3 2019’da düzenleyeceği bir panelde Stranger Things 3: The Game ve başka oyunlar için duyuru yapmaya hazırlanıyor.

Son zamanlarda Netflix’in eğlence sektöründe hatırı sayılır gelişmeleri var. Özellikle sinema ve dizi konusunda birçoğumuzun üyeliğine sahip olan Netflix, oyun tarafında birtakım gelişmelere sahip. 

Yayınlanan bilgilere göre E3 2019’da yer alacak olan Netflix, ufak bir ipucu ile Stranger Things 3: The Game’e yer verecek. Oyun, Aralık ayında PlayStation 4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch platformlarında piyasaya çıkacak. Ayrıca firma, tek bir oyunla sınırlı kalmayacak. Karşımıza ne gibi sürprizler çıkacak bilinmez ancak E3 2019’un yayınladığı görselden sonra “fazlasına hazır olmamız” gerektiği gün gibi ortada. Diğer tarafta Netflix’in Nintendo Switch konsoluna duyurulması bekleniyor.

 

Gears 5’in Çıkış Tarihi ve Kutu Tasarımı Sızmış Olabilir
Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

Gears 5’in Çıkış Tarihi ve Kutu Tasarımı Sızmış Olabilir

Previous article

Starlink: Battle For Atlas Oyun Paketlerinde İndirim

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in E3 2019